Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Unlimited

    aktív tag

    válasz FollowTheORI #36380 üzenetére

    1Ha tényleg fontos neki a 3d, akkor ne várjon, mert 101%, hogy nem lesz 3d tv. De, ha annyi pénzt szán tv re, akkor én nem gondolkodnék lcd tvben, az biztos. Szerintem az OLED a jövőbe mutató inkább, mint az LCD. Az LCD elérte korlátait, az biztos, hogy 1-2 éven belül kell helyette valami. Na most ez az OLED lesz, vagy valami más, ki tudja előre!? Bár olvasni, hogy a Panasonic kitalált valami hiper-szuper lcd kijelzőt, ami olyan kéminőséget hoz, hogy az valami csuda. Hogy aztán abból is mi lesz? Volt már hasonló a történelemben, aztán 1 prototípuson kívül soha senki nem látott semmit belőle. Óriási matek mehet a háttérbe, hogy mit csináljanak a gyártók. Mert valami mást fejleszteni iszonyat pénz, azt meg kiadni nem szeret egy részvényes sem, csak kaszálni. Venni az LGtől OLED panelt, gyártó egységeket felhúzni, megint nem kis pénz és mivel nem olcsó a panel, plusz nem keveset kell még költeni mellé, így drága lesz a végtermék. És, ha drága, nem veszik olyan sokan. Mert ott van mellette a polcon az LCD, ami lapos, nagy és aki laikus illetve nem akar sokat költeni tv re, az meg alkuszik és inkább azt vesz. Nem olyan egyszerű ez, mint a crt tvről való átálás........ Meg sok minden van a háttérben, az biztos. De minden a profitról szól és nem arról, hogy Te, mint vásárló jól jártál. Ott az arany tojást tojó tyúk, az LCD, de már nem veszik olyan sokan, mert már van, inkább csak cserélik ilyen olyan oknál fogva, tehát valamerre mozdulni kell, de arra, amerre legkevésbé fáj anyilag a gyártóknak. De szerintem jelen helyzetben az OLED előre mutatóbb, mint az LCD. De ez csak egy vélemény.......

    [ Szerkesztve ]

  • sazo

    tag

    válasz FollowTheORI #36380 üzenetére

    Nem vitatkoznék veled, de Én a Panasonic-ot is képben hagynám. Én teljesen meg vagyok vele elégedve és az 5 év garancia sem megvetendő.

    Üdv:

    Z

Új hozzászólás Aktív témák