Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsi kecske

    tag

    válasz Freddy76 #6006 üzenetére

    Szia!

    Szerintem a Samsungnak jobb a képe, funkciók is jobban használhatóak szvsz. Illetve ha van Samsung telefonotok akkor az sem lehet utolsó szempont, hogy azzal 100%ig működik a tv stb..

    Más:
    Azt írtad, 300.000-350.000et szánsz rá. Ennyiért én egy 55"os 6800at fogok kb venni, nehogy ilyen Media Marktban lehúzzanak..
    Írtad, hogy neked elég egy kisebb TV is, hát akkor ajánlom neked pl 300.000Ftért a Samsung UE40F7000et, vagy 350ért ugyan ezt csak 46"ban. Ha megnézel egy F7000et és egy F6500at a 7000nek 2x szebb képe van kb.
    Ha esetleg mégis mennél feljebb a colban akkor lehet csökkenteni a szériaszámot és növelni a colt.. az ár kb ugyan az marad..
    De ha 6500at keresel akkor az is van pl 46"os 6500 van már 230ezerér webshopba, nem szabad az ilyet megvenni 1,5xes áron a Mediaban :)

    Kérdés, hogy mennyire fontosak a Smart funkciók, a 3D, skype kamera stb.. Bár ezek közül már minden fel van vértezve ezekkel kivéve a beépített kamera, ami sztem amúgy is felesleges..

    “Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jöjjek, hogy olyan nép nincs, ahogyan én táncolok!”

Új hozzászólás Aktív témák