Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsi kecske

    tag

    Szakik segítsetek!

    Nézelődöm tovább a Samsung TV-k között, de egyszerűen nem értem a specifikációkat és a típusok közötti különbséget..

    3 modellt nézek most..
    F6500
    F6650
    F6800

    Ha samsung.com/hu oldalon ránézek és a tv-k között keresgélek.. szűrök akkor a micro dimmingre mind3 terméket kiadja. Viszont a specifikációk között csak az F6650nél van feltüntetve a micro dimming.. a többinél nincs..

    Valamint a processzorok számát ha 2 magosra állítom akkor az f6800 kiadja de a másik 2őt nem.. tehát akkor azok nem 2 procisak? Sehol nem találok hozzá specifikációt..

    Valamint.. hogy lehet az, hogy az F6650 úgymondd többet tud.. (micro dimming) amit kb csak a 7+os széria tud, mint a nagyobb számú F6800??

    Van valami tényleges hw/sw különbség az F6650/F6800 között? Mert ha a micro dimminget nem nézem akkor echte ugyan az a specje a 2 tvnek..

    Továbbá, hogy van az, hogy az 55"os F6650 bárhol nézem 450ezer körül van, az 50"os pedig 350ezer körül.. az 55F6800 pedig "csak" 350ezer???

    Üdv,
    Kardi

    [ Szerkesztve ]

    “Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jöjjek, hogy olyan nép nincs, ahogyan én táncolok!”

Új hozzászólás Aktív témák