Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kispalsz

    tag

    Sziasztok

    LG xxLF652v TV-t próbáltam valaki már UPC média kártyával beüzemelni? Működik rajta minden? Tudom kicsit off, de problémám adódott vele, UPC nem sokat segített.

    Mi a menete, a UPC leírása kicsit hibás.
    Megkeresem a csatornákat, meg is találja, úgy hogy még nincs benne a mediacard. Alap adatok megadva, UPC Digital, 346000 KHz, és településkód megadva. Mást nem is enged a TV beírni.
    Infó innen

    4-es pont az UPC leírásában:
    "A sikeres telepítést követően kapcsoljon az m2 csatornára (2-es programhely), ekkor upc mediacard nélkül is látnia kell a digitálisan sugárzott m2 adását."

    Ha ez megvan, azt írják váltsak a 2-es M2 csatornára.Aminek be kell jönnie, be is jön. No most nekem ilyen a kiosztás:
    1 : M1
    2: M1 HD
    3: M2
    4: M2 HD
    ...

    Akkor most melyikre is váltsak? Igazából mindegyik bejön.

    Mindegy, továbblépünk.

    Következő pontban, váltani kell az M1-re. Mint már írtam bejön. Vagy M1HD-re? Az is bejön.

    Ha belerakom a mediacardot a tv-be, egy olyan csatornán, ami nem jön be kártya nélkük, pl egy eurosport1 HD csatornán, kiírja a TV, hogy CI érzékelve, authentication is in progress, és ennyi. 2 óra után lekapcsoltam, hívtam UPC-t, nem segített.

    A médiakártya tuti jó, van egy másik LG TV, abból vettem ki, és raktam be az új LG-be.

    MAjd visszarakva a kártyát a régi LG-be , működik minden.

    Bocs, hogy ide, de megerősítés kellene, hogy működik tutira a médiakártya akinek ilyen lf652v szériás TV-je van.

    Mit rontok el? A UPC kártya tudtommal csak a médiakártyához van hozzárendelve, és a mediakártyát nem kell hozzárendelni a TVhez. Erről van valakinek infója?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák