Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • popp

    tag

    válasz Begi #5539 üzenetére

    Nem igazán ismerem a genius 2.1-eseit. Nekem a geniusban az nem tetszik, hogy az elektronika terén elég gyengék, pl. pukkanó hang bekapcsoláskor, zúgó trafó. Ettől függetlenül, ár/érték arányban nem rossz, főleg ha azt vesszük, hogy normális méretű szateliteket kapsz hozzá. Valamilyen kompromisszumot úgy is kell kötni ebben a kategóriában, mérlegelni kell mi legyen az. Látatlanba szerintem egy geniusnak jobb a közép és magas tartománya,logitech meg a mély terén lesz jobb. 2.0-ás alternatíva engem is érdekelne, tesóm most akar venni valamit. Creative T20 elég kafa is hangfal, mélyben vannak hiányosságai, nekem speciel a nagytesó van, a T40 és összességében elégedett vagyok vele, előnye hogy elég kompakt, nincs túl nagy helyigénye. Genius 2000x nagyobb, hangminőségben nem tudom hogyan viszonyul a creative-hoz, de azt valószínűsítem, hogy nagyobb a hangereje.

    "A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

Új hozzászólás Aktív témák