Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sphe

    senior tag

    válasz PuMbA #50745 üzenetére

    A fizikát tényleg nem lehet becsapni, viszont meglepően mélyre megy. Az túlzó állításaid és reakcióid 2 helyen hibáznak. Nyilván nem lineáris ilyen mély tartományban, senki nem írt ilyet, fölösleges egy desktop speakerhez relatíve elismerő állításba többletet belegondolni valamilyen múltbéli tapasztalatok alapján. Sőt, 55hz-nél elmegy a hangja, de meglepő módon alatta picit visszajön. Viszont: Itt volt egy hozzászólás ami esetleg minőségibb zenei 2.0 irányába terelheti a 2.1-ező bassheadeket , de cinikus stílusban érzelmi kirohanást kell rendezni. Ha 2.1et akar valaki, akkor meg jön az hogy jajaj, a 2.0 jobb, tehát semmisejó nagyszerű. :D Mert a te hangfaladban van pár Hz különbség és ezt személyes offense-nek kell venni, vagy mert te többet költöttél rá és annyit rá kell költeni hogy hallja az ember vagy mittudomén. Természetesen gondoltam majd jön, hogy fizika, meg youtube meg 'az mki és mkii membrán ugyanaz kell legyen', bla bla. Pár hónapja független méréseket mutogattam (még másik hangszett tulajként), hogy az mki és mkii már nem ugyanaz. Kérlek írd meg, hol állítottam, hogy szól úgy mint egy 8". ;) Sehol. Amúgy az okoskodás kedvedért, Sinus hullámgenerátorral is hallgattam és ha rendesen értően olvastál volna, 20hz körül nem hallottam semmit, csak a fülemben a membrán mozgott (kis hangerőn. Nagy hangerőn valószínűleg még kevésbé lineáris az alja). És itt mielőtt jönne a 'de'; lehet elölről olvasni ezt a hozzászólást :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák