Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csiga8

    senior tag

    válasz AMDFan #4319 üzenetére

    Naszóval

    1250X-et sehol sem találtam, de....

    A környéken van egy bácsika, aki elektronikai üzletet üzemeltet, és szokott "házgyári" hangfalakat építeni.

    Hoztam kettőt tőle kíváncsiságképpen. Ezek kettőhangszórós ( egy csipogó és egy 12 cm-es hangszóró, - 80W- mely a mély és középre hivatott, állítólag merev kónuszos, vagy mi a szösz, nem értek hozzá) A doboz 30 cm magas, 20 cm széles, 25 cm mély. Fa. Fekete tapététával bevonva, egész jól néz ki.

    Szóval ezeket kötöttem be a szatelitek helyett. Vissza már nem viszem :)
    Lágyabb, szebb a hangja, igaz a magasat most meg kevésnek találom. A mélyet visszább kellett vennem, a magasat teljesen ráadni, de határozottan szebb lett a hangja.

    Kicsit kiokosított a bácsika. Ezek Hi-Fi hangfalak, a Logi szatelitjei pedig....

    Ami kiderült az az, hogy a Logi mélyláda nagyon jó, a benne lévő erősítő szintén jó. Az "új" hangfalakat teljes hangerőnél sem torzítja, és erősebben is szólnak mint a gyáriak. Arról nem is beszélve, hogy zenére tényleg sokkal jobb lett.

    Viszont ezek sokkal több helyet foglalnak :( Ha a helyfoglaláshoz képest viszonyítjuk a Logit ehhez, akkor viszont Ő a jobb....

Új hozzászólás Aktív témák