Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kis zöld izé

    senior tag

    válasz audi100td #4140 üzenetére

    Persze ez jogos! :K Mellesleg tisztában vagyok azzal, hogy minőség és teljesítmény között komoly különbségek vannak. Ezért vakon is azt mondom, hogy a Z-2300 helyett tutira Klipschet választanám. A zenei stílusommal kapcsolatban csak annyit, hogy a tuc-tuc zenén kívül hallgatok más stílusokat is mint azt már fentebb említettem. Ha ezt vesszük akkor ez a csak tuc-tuc zenére jó ez megint csak szubjektív. Túlzottan sok zenei stílus és zenei minőség van ahhoz, hogy ezt így ki lehessen jelenteni.... szerintem. :U Ha az itthon (könnyen) beszerezhető Pc-s 2.1-es kategóriát vesszük akkor mi az ami szóba jöhet? Creative, Genius, Logitech, Klipsch, de abból sem a legjobb fajták, ez megint csak szubjektív, mondjuk még az Altec, tehát ha ebből indulunk ki, akkor mondjuk, hogy nem "minőségben", de teljesítményben verhetetlen a Z-2300. Persze ez tényleg szubjektív, ki mire használja.... mennyibe kerül, mennyire beszerezhető stb...
    Ha könnyebben beszerezhető lenne még pár típusú hangcucc akkor, lehet, hogy én is másutt keresgélnék, de így.... én csak ezeket a dolgokat szem előtt tartva jelentettem ki, hogy tuti befutó, ami még mindíg nem egyenlő az "egyeduralkodó" kategóriával.
    Egyéni vélemény. :R

    Bye!

Új hozzászólás Aktív témák