Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • South Velen

    addikt

    válasz Kis zöld izé #4126 üzenetére

    Elsősorban az Altec-kal hasonlítottam össze.
    X-540-t azért vettem, mert olcsó volt akkor és ez tűnt 15ért a legjobbnak rock, de inkább metál zenére.
    a genius 2000X-szel versenyzett, és akkor nagyon megfogott a mélye, meg az érces gitárhangok, így a logit vettem. Meg játékra 100x jobb. A legtöbbször Metallicát hallgatok, az új lemezük szoftveresen maximálisra hangosított, eléggé igénybeveszi a hangfalakat, és van, hogy pl. az All nightmare long-nál a mély kicsit le van maradva. De mivel itt 5 szatellit van, ezért én talán jobbnak találom a Z-2300-nál, bát Te gondolom mindkettőt hosszú távon használod. :) Simán ki lehet vinni 6 csatornára szoftveresen a sztereó zenét, szvsz hülyeség az 5.1-en zenehallgatás elvetése. Ellenben a matrix gomb egy sz@r. Szóval szvsz, bár a z-2300-al hosszútávú kapcsolatom nincs, jobb az x-540, de az altec meg pláne. :) Trance, House nem az én világom, de itt egyértelmű a Z-2300 előnye.

    Amúgy a Te X-540ed is subja is allergiás a 192 kbps alatti tömörítésre, mert az enyém már félhangerőnél is csak huppogásnak nevezhető hangokat ad ki, ellenben már 320kbps-nél énekel a mély is. (Tudom még a 320 is veszteséges, de sok zene csak így van meg, egy kínai noname 4.1 nem csinál ilyet.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák