Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoley3

    tag

    válasz AngerFîsT #35464 üzenetére

    Hát igen, ha akkor olvasok róla ilyen érdekességeket akkor meg sem vettem volna a Kugelt, de hát így legalább volt lehetőségem kipróbálni, és egy 10eFt-os buktát benyelni (annyival olcsóbban adtam tovább) :DDD

    Solo 6C: Távirányító simán teszi a dolgát, igaz halottam már meghibásodó példányokról is, de próbálom amennyire lehet kímélni ;)
    Lekopogom, eddig semmi gondom nincs vele, igaz csak és kizárólag Tv-n van használva, de már közel 100 filmet megnéztem vele, meg az foci Eb-t (Tv-n csak sportot nézek, amúgy nem nézek mást :D )
    A 6C egyetlen kis negatívuma,(lehet hogy csak az enyém ilyen) hogy túl közelről (ha tényleg nagyon közel van és full csend van kb.0-60cm-ről) hogy kicsit zizeg (az erősítős hangfalak csinálják általában) de ha kb 70-80cm-re vagy már nem hallani ;)

    A Bejáratódás...hát nem tudom mikortól esett át ezen, mert a folyamatos használat alatt a fülünk is folyamatosan szokik hozzá, és nem érzed azt a pontot, hogy "most lett jobb a hangja" :DDD

    Őszintén szólva max 40-es hangerőn használtam eddig zenénél a 60-ból (az átlag viszont nálam 20-30-as szint között van), de eléggé tiszta és erőteljes volt, amúgy általában filmet 24-30-as hangerőn használom.

    MC-SHF120U: mire eldöntöttem hogy ez lesz amit sz.géphez akarok használni, mit adj isten nem forgalmazták már :((( (előtte pár nappal maradt abba a forgalmazás :o )
    Így Jófogást meg az hardver aprót figyeltem hetekig, hátha valaki megválik tőle, azt szerencsémre az aprón feltűnő első darabra sikeresen lecsaptam :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Új hozzászólás Aktív témák