Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMbA

    titán

    válasz szasanyi #29932 üzenetére

    Nem így mondanám - egyébként JBL LSR305 (100k párban). Nekem a kiegyenlített, nem magas és nem is mély orientált hangkép tetszik, ilyen a fejhallgatóm is, de nem szeretek már fejhallgatózni, mert egy zártabb világot tud csak prezentálni. Ezt a hangképet a Prodipe Pro 5 (78k párban) például nagyon jól tudja, illetve a Presonus E5-öt (88k párban) is lehet úgy állítgatni, hogy hasonló legyen, de mindkét hangfal máshol jobb és máshol gyengébb, de egy szinten vannak. Viszont amiről nem tudtam eddig, hogy van ez a JBL, ami valami hihetetlenül kiegyenlített hangzást, közepeket és közép részletességet ad az áráért és már nem vagyok benne biztos, hogy alsóbb kategóriából vegyek valamit, mert alig drágábban ez egy másik szint, ráadásul egy olyan, ami egy 300k-s monitor mellett is megállja a helyét rendesen, míg a többi már túl sok mindenben gyengébb. Ez az én véleményem, de ettől még valakinek mondjuk az M-Audio BX5 jobban bejöhet, mert több a magasa és a mélye és ezzel neki igazzá válik a " szép magasai mellett megfelelő középhangjai és telt mélye egyaránt van" kijelentése :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák