Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz Grózi #24495 üzenetére

    Egyébként a sógor a holland és bármit vettek a nővéremmel műszaki kütyüt pl. karácsora, névnap, szülinapra a családban, mindig Philips terméket vásárolt. Kérdeztem is hogy ti csak a holland márkát vásároljátok? Erre azt válaszolta, hogy Philips termékek nagy részét Mo-n gyárják, ugyanis az Európai gyártás 20-30%-át Mo-n állítják elő. No mondom fain, ezt nem is tudtam, utánanéztem, Székesfehérvon van egy Philips gyár pl. TV-ket, iylesmiket gyártanak, meg Tamásiban is van egy világítástechnikai gyár. Erről miért nem hallani híreket, erre pl. miért nem vagyunk büszkék magyarok? Mondjuk azóta már változott a helyzet, azt mondta a sógor, hogy az elektronikai termékek gyártása részleget a holland Philips eladta a kínaiaknak, a névhasználattal együtt jó pénzért. És hogy a hangtechnikához kapcsolódjak: a holland Philipsnek ilyen bejegyzett szabadalmi joga mint Compact Disk ismertebb nevén CD formátum, és ha jól tudom a DVD, Blueray fejlesztésében is részt vettek. Szóval azért annyira nem kell félni attól, hogy nagyon éheznének a Philips holland anyacégnél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák