Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Istv@n

    aktív tag

    válasz spe88 #398 üzenetére

    T-home esetén előfordulhat, hogy nat-olt hálózaton vagy. Nézd meg a router-edben, hogy ugyan azt a wan ip címet írja e ki, mint valamelyik ip ellenőrző oldal. (pl: [link] )

    Mindenképpen webböngészőből szeretnéd a fájlkezelést megoldani? Szerintem másik webes fájlkezelőt nem lehet rátenni. (Ésszerű keretek között. Ha ráteszel egy entware-t, arra valamilyen webszervert, ott lehet, hogy tudsz futtatni valami php vagy esetleg java-s fájlböngészőt, de ennek inkább ne kezdj neki! :) )
    Mitől lassú windows alatt? Nekem be van map-elve fixen egy hálózati meghajtóra ami kell és olyan rajta böngészni, mintha a saját gépen lenne. Gigabites a hálózat. (Most megnéztem, a zene könyvtáramban pont 200 mappa és 51 fájl van, villámgyors minden.)
    Gondolom ssh-n keresztül nem akarnál fájlokat kezelni, ha mégis, akkor oda lehet mc-t telepíteni, esetleg winscp-t használni.
    Én a helyedben a windowson keresztüli lassúságnak járnék utána első körben. Ha azt sikerül megoldani, intézővel, vagy tc-vel nagyszerűen lehet használni a tartalmat. Az otthoni hálód milyen?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák