Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacics25

    aktív tag

    válasz DonThomasino #3549 üzenetére

    A teljesség igénye nélkül!
    Bizonyára lesz majd olyan, aki fejemet venné, hogy ezt így nem szabad, én nyugodtan alszom e miatt.
    - Fut nálam WordPress saját honlap
    - Fut egy ettől teljesen független statikus honlap. Itt jegyzem meg, hogy ezek száma tetszés szerinti lehet!
    - Fut egy filmeket, valamint egy sorozatokat tartalmazó megosztott mappa, ill. mappák. Ezt egy KODI rendszerű médialejátszó küldi ki TV-re vagy projektorra, (úri kedvem épp hogy diktálja) Ezt egyébként akár telefonról, akár az országban bárhol lévő médialejátszó képes látni és persze lejátszani.
    A lényeg:
    A WordPress miatt nyitva van az 5000 port, ezzel párhuzamosan az 5001 is, ez az adatbázis miatt kell.
    Szintén az 5000-es porton megy ki a statikus honlap.(Ezt ugyan nem értem, hogy hogyan, de ez van)
    Trassmission miatt nyitva van a 9091
    A KODI felé FTP-n engedek ki, ezt felhasználónévvel, jelszóval védem. 21-es port
    Nyitva van még a 445, CIFS megosztáshoz.
    Mindezek nyithatók, illetve beállíthatóak a myzyxelCloud-ban az UPNP beállítások alatt.
    A statikus honlap elérhetősége a "Webes közzététel"-ben, a Megosztások közzététele menüben látható. Ez ugyan nem azonos a valós elérhetőséggel, de ha a linkre kattintassz, a böngészőben már a valós elérhetőségen jelenik meg. (xxx.zyxel.me:5000/MyWeb/könyvtárnév ) a "MyWeb" a linken nem szerepel.

    Ezen portok a ruteren is nyitva vannak.
    Hirtelen ennyi, ha valamit kihagytam volna, ....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák