Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Aktív témák

  • harait

    tag

    válasz kelzsoca #17922 üzenetére

    érdekes, alpha 4-en csinálta nekem, aztán tegnap feltettem a te romodat, most próbáltam ki direkt, lehuztam usb-ről, megnyomtam a power gombot majd egy perc mulva küldtem egy mailt magamnak és semmi, vártam még 2 percet semmi, feloldottam a telot bumm azonnal megérkezett...

    -Miért nem jön ki a medve tavasszal a barlangjából???? -MERT MEGDÖGLÖTT! xD

  • compi.hu

    senior tag

    válasz kelzsoca #17922 üzenetére

    Megnéztem, teszteltem:
    A wifi nem szakad meg, szépen megérkezett az email is (5 perce volt beállítva az ellenőrzés)
    Illetve próbáltam egy hosszabb zeneszámot letölteni ~100mb, és ez idő alatt sem történt semmiféle szakadás (direkt olyan helyről szedtem, aminél egy kis hálózati zavar is azonnali szakadást okoz, tehát kizárt hogy a töltés alatt szundiba ment volna a wifi

    Toltorol ugye le volt veve a telefon? Mert ez a wifi problema csak es kizarolag ilyenkor jelentkezik. Az hogy elment-e aludni azt ugy tudod megnezni, hogy menu gombra feleled-e. Ha alszik, akkor csak a power gombbal tudod visszahozni.

    A legegyszerubb ellenorizni a wifi kapcsolat megletet ugy lehet, hogy folyamatosan pingeled a wifi interfesz IP cimet (network info II app megmondja) egy szamitogeprol (windozrol ping -t ipcim, linuxrol ping ipcim). Amig jonnek valaszok a wifi mukodik, ha elmaradnak akkor nem.

    Kiprobaltam a Te romodtol kezdve a fullos modacos alpha5-on at (10 CHF-embe kerult csesszemeg) minden elerheto romot, egyikkel sem mukodott a wifi ha a telefon valoban aludt. Amikor mukodott vegul mindig kiderult hogy vagy tolton felejtettem, vagy csak a kepernyo volt kikapcsolva, de a telefon maga ebren volt.

Aktív témák