Hirdetés

Aktív témák

  • atillaahun

    veterán

    válasz Bsony #7000 üzenetére

    Nálam itt Miskolcon egy boltban ideadták 2 percre, majd visszakérték, hogy jólvan most már ne merítsem le az akksit. Próbálkoztam még másik két boltban is telefonon, meg még kettőben személyesen (a központi üzletben is), de mindenhonnan elhajtottak, hogy nincs kipróbálás, de ha megveszem, akkor bekapcsolják nekem és megnézhetem. Na erre már tényleg nem tudtam mit mondani.
    Aztán tegnap ráeszméltem mekkora barom vagyok, hogy ezekkel az idiótákkal próbálkozom és megrendeltem webshopból, azt írták holnapra kihozzák. Úgyhogy most 8 napig jól megtapogatom, lebeszélem róla az ezer forintot, meg 60 ajándék percet aztán visszaviszem kicseréltetni, majd a 8. hibás darab után úgy döntök, hogy inkább mégiscsak kérem vissza az árát (8 napos visszavásárlási garancia).
    Kivéve persze ha valami ritka tökéletes példányt kapok és a szívemhez nő. Akkor még az is előfordulhat, hogy megtartom.

    Szóval aki most készül megvenni, annak erősen javasolt a webshopos rendelés 1 hetes kipróbálás céljára, utána bármelyik helyi üzletben visszaadják az árát.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák