Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cucuska2

    őstag

    válasz Viszlát #145 üzenetére

    Na, voltam a Tajti Musicban, közelebb volt, mint gondoltam. Meghallgattam élőben őket, anyum is, ő már profibb, meg tényleg segítőkész volt az eladó, elég sok dolgot elmondott és meg is mutogatta őket.
    Ott helyben volt egy Yamaha P-35, az sokkal jobban bejött, mint a Korg 170s, értelmesebb hangja van (mármint klasszikus zongoraként). Illetve sok más is volt helyben, de ez volt a fő cél, tekintve, hogy semmi keverő nem kell rá. Engem az a P-35 nagyon meggyőzött, viszont a jack képessége az még mindig furkálja az oldalam, 6,3mm-es van rajta, az nem baj, de hogy jó minőségű-e, az kérdés. De a billentyűi sokkal kellemesebbek, és nem olyan lomhák sem, bár még mindig más érzés, az ott lévő srác is mondta, hogy jobban oda kell neki ütni, hogy 'jobb' hang jöjjön ki belőle, és valóban!
    Nekem még továbbá nagy előny, hogy van két év gari, és oda kell vissza vinni, nem kell használtat venni, és azzal vesződni.
    Nagyon erősen gondolkodom rajta, de ezt úgy jónak érzem.
    Ja, a 32-es polifónia, az kérdés, de nem nagyon hiszem, hogy az elkövetkezendő 6 évben elérem azt a szintet, hogy ez probléma legyen.

    [ Szerkesztve ]

    Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

Új hozzászólás Aktív témák