Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    válasz Zsolti45 #4767 üzenetére

    Igen, alapértelmezettként ZDMC-ből a Zidoo saját lejátszója indul el, amivel nincs is baj, ez így jobb is. A ZDMC előnye a műsortárazás. Némi effort-al a gyűjteményedből (filmek, sorozatok, zenék) faxa kis műsortárat lehet felépíteni, borítókkal, leírással, előzetesekkel, mindenféle kategóriával. Ehhez a TMDB (The Movie Database) oldalt használja alapból. Szóval a ZDMC előnye, hogy belépsz, és mint egy online tékában szépen böngészheted a dolgaidat, és indítod, nem kell egy "fájlkezelővel" bajlódni állandóan. De persze simán használható a Zidoo saját lejátszója (Media Library) alapból. Én is azt használom amúgy, mert mióta van ez a Win10-es megosztási problematika, a ZDMC-ben nem látom SMB-n a gépet (Zidoo media library-ban nincs ilyen gondom), így nem tudok új dolgokat felvenni a másortárba. Előröl kéne kezdenem az egészet, csak nem volt még kedvem, időm, türelmem hozzá.

  • Beni2360

    Topikgazda

    válasz Zsolti45 #4767 üzenetére

    Bocs csak most kerültem gép közelbe.
    De mint látom Gabesz87 sok mindent megválaszolt.
    A linknek meg egy másik topikba kellett volna landolnia. Meg is kell néznem. hogy oda mi ment.
    Azért mint írtam zdmc egy nagyon jó média tár és a DVD ISO filmekért meg kis felbontású, kicsi bitrátájú régebbi filmek lejátszására szolgál.
    Ha felraktad a ZDMC-t és segítség kell a beállításhoz tudok küldeni képes összeállítást priviben.
    Azt, hogy a ZDMC-ből ne a gyári player induljon ki lehet kapcsolni.
    Beállítások-Lejátszó- Videók- és az első sorban van a kapcsoló. Play video vith external player.
    Itt a jó link -Verzió: v17.6 - de gondolom már megtaláltad.

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák