Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz VoidXs #5174 üzenetére

    Friss az NV driver de már az előzővel és talán az az előttivel is ezt csinálta. Annyi, hogy ezeket már talán nem clean install-al telepítettem hanem csak simán (de nem express mert a 3D vision drivert például nem teszem fel mert nincs 3D szemüvegem így teljesen felesleges és a hangot, physix-et sem telepítettem újra mert ugyanaz a verzió van benne a mostani driverben is).
    Csak azért nem csinálok clean installt mert akkor ismét minden játékban újra be kell állítgatni a graf beállításokat, ugye azért problémás mert már kikísérleteztem azoknál amiket streamelni is szoktam vagy felvenni hogy mik a jó beállítások hogy meglegyen a folyamatos minimum 60 fps.
    Ennek ellenére bevállalok egy clean installt ha az segíthet de nem sok reményt látok rá.
    A bétának szerinted lenne így is értelme, hogy már 2-3 driver óta ez van? Kb karácsony óta ilyen egyébként.

    Még annyi plusz infó, hogy Edge-en nincs gond ahogy elnéztem. Használok adblockot és plus-t is. Kikapcsoltam mindkettőt a YT domainjein, a böngészőt is újraindítottam nem csak lapot töltöttem újra de nem segített. Ezen felül töröltem pár könyvjelzőt mert talán régen az is problémát okozott, hogy rengeteg könyvjelzőm volt de ez sem segített. Chrome-ot egy témával használom egyébként (diablo téma) amit nagyon szeretek, de lehet megpróbálom visszaállítani alapra. Bár otthoni netezős gépnek amiben GTX 560 van, ez nem okozott gondot...

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák