Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    válasz ToBeY #46316 üzenetére

    100%, mivel ilyen szintű korlátozásról már hónapok óta csengene a net főleg ebben a témakörben, és most kerestem nem is találtam rá.
    A mai emberek meg a jogszabályokkal való értelmi szintjük konvergál a nullához, a gyanú árnyékában meg ilyenek nevelik ki őket. Mondom én, látta a dobozon a 14 évet és az neki már jogszabályban való tiltás. Nem is értelmezi, nem tudja felfogni a "nem ajánlott" szó fogalmát.
    Járok pár Face csoportba, látom jól hol van az értelmi szintje a legtöbb embernek, sajnos. Most is ilyen helyre írtam épp egy kis fejtágítót a sok idiótának, azért vagyok kicsit felhúzva. Bár le kéne szoknom róla, mert ahogy látom semmi értelme, két hét múlva ugyanúgy leírják ugyanazt a hülyeséget, csak magamat bomlasztom vele.

    Nem azt mondom, hogy nem lenne jó, 14 alatt simán betilthatnák, bár ugyanúgy megvenné mindegyik ahogy a cigit, piát vagy megvetetné a mellette állóval, szóval lényegében tök mindegy.
    Én egyébként nem sok 14 évest láttam még energiaitallal rohangálni, jellemzően a középiskola az ahol ez igazán megindul ott meg már fölötte van mindegyik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák