Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G_N

    csendes tag

    válasz tknof1871 #72 üzenetére

    Szia!

    Dafangból nem tudom van e több féle, de most is van 32 dollárért. Igaz most nem a gearbest-en, hanem a geekbuyingon.
    https://hu.geekbuying.com/item/Xiaomi-Dafang-Smart-1080P-WiFi-IP-Camera-White-384022.html

    Nagyon gyakran találni hozzá kupont 30 körülre, sőt, 27 körül sem ritka.

    A kérdésed másik részére nem tudok mit mondani, soha nem használtam gw nélkül.

    Nekem csak kettő féle kamerám van, egy dafang, és egy mijia smart ip camera, szintén 1080p-s, de a dafangot jobban szeretem. Mozgatható, igy nagyobb részt le tud fedni, bár a másik kamerám egy folyosót figyel, szóval ott irreleváns ez a funkció, de cserébe az bluetooth vezérlős.

    A dafang tanítható riasztó, és co érzékelő hangjára is, ha valamelyik megszólal, szintén jön az értesítés mobilra. Ráadásul megadható neki működési időpont, amin belül üzemel, egyébként fogja magát, és befordul a sarokba...Ami nem tettszik benne, hogy bár az időzóna be van állítva, nem hajlandó használni. Így matekozni kell az órákkal..

    "Valószínűleg mindenki életében az a legnehezebb pillanat, amikor meg kell ölniük az egyik szerettüket, mert azt megszállta a sátán..."

Új hozzászólás Aktív témák