Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tknof1871

    őstag

    válasz G_N #129 üzenetére

    Főleg, ha nem panel lakásról beszélünk, ahol elméletileg egyértelműen hallja a szomszéd, ha visít a risztód.
    Bár lehet panelnál simán leszarják az első fél órában, utána meg max azért nézik meg mi a fene van, mert már idegesíti őket. Sajnos nagyon közönyösek az emberek, ha egyáltalán ismered is a szomszédokat, az sem biztos, hogy ők el tudnak érni, vagy hogy el is akarnak érni.

    Ez az, panel. Nálunk a lakószövetkezetbe le kellet adni a mobil elérhetőségünket. Minden lakásból 1 embernek. A panelházban emeletenként vannak a lakóknak alagsori tárolók és azoknak a tárolóknak az ajtajára fel kellett írni a lakók nevét (és amit én elég rizikósnak tartok és ezt már nem tettem meg) mellé a mobil telefonszámot. Ez nem is olyan új szabály. Szerintem kb. 2 éve van. Az anyagi érték és az élet mentése érdekében napi 24 órában elérhetőnek kell lenni a lakás vagy a tároló kinyitása miatt. Szerencsére eddig nem volt szükség rá szükség.

    Üdv! Van olyan oldal ami minősíti a füstérzékelőket és érdemes megnézni, ajánlást ad melyik offline riasztót érdemesebb megvenni? Google 100xtucat találatod dob ki bármilyen best smoke detector keresésre.
    Olvastam egy cikket ami azt írta az International Association of Fire-Fighters és a U.S. Fire Administration még abban sem érte egyet, hogy a füstérzékelő csak optikai szenzoros legyen vagy kombinált szenzoros.

    Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

Új hozzászólás Aktív témák