Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ktg3

    őstag

    válasz Joe-T #15015 üzenetére

    simán fenntartható
    ha az E75 simán jövedelmez, akkor az is fog

    sőt sztem egy elég jól kereső tank lehet
    marha vastag frontpáncélja van

    T7-ben messze a legjobb tank ha valaki tudja használni

  • vhw

    addikt

    válasz Joe-T #15015 üzenetére

    Egy hete vettem meg, szerencsére már motorikusan a legjobbat tehettem bele, mert kifejlesztettem még a VK-n. Számíts rá hogy írtó lassú még ezzel a motorral is, lassan is fordul... A lánc nélkül nem tudod feltennia a hosszú 88ast, és enélkül használhatatlan (mondjuk még ezzel sem olyan félelmetes...) mindezt rátenni kb 25k xp (ebből vagy 15öt én free xpből fizettem) A második torny nem feltétlen szükséges rá, ad egy 100HP-t, meg minimálisan gyorsabban tölt tőlt vele a löveg ( az L/71es kb 6 tizeddel gyorsabb 8,2 helyett 8,8)

    Az a baj ezzel a tankkal, hogy a kezdeti varázsa elfogyott, mióta betették a játékba megtanulta mindenki hol kell lőni, a torony puha célpont, de találkoztam már olyan KV3mal ami a hasát célozta a tankomnak 122essel, ott már nem 200mili vastag, csak ahol azokat a csavarfejeket látod, háromszor is simán átlőtt. Így csak picivel problémásabb mint egy sima Tigris... Cserébe sokkal lassabb, még egyenes terepen is alig éri el a 30at 90%os legénységgel (láttam már más forumon akik azért sírtak, hogy bezzeg a porsche változatnak van 35ös végsebessége, a sima Tigrisnek meg miért nem adják meg, de teljesen lényegtelen, ugyanis nem éri el a porsche, csak lejtőn lefelé ezt a 35öt)
    Ha volt már Ferdid tudod milyen nehézkesen mozog (ráadásul még a legnagyobb motorját sem kapod meg) Szerintem igen nehéz vele jól játszani, persze az a Tigrisre is igaz, az a 200as front páncél meg azért mégsem jön rosszul. De lehet hogy csak nekem nehéz vele... kb 1000 csata amcsi nehéztankozás után :D amit eddig védenem kellett az most pattog, ami meg rengeteg lövést kiállt, azt most könnyedén átlövik...

    Ja amúgy válaszolva a fenntarthatósággal kapcsolatos kérdésedre; ha sikerül kiosztani pár szép lövést, akkor kijösz pluszba, csak akkor megy minuszba (akkor sem vészesen 3-5ezer credit) ha igen hamar szétszednek.

    szerk.: már rájöttem én is, még mindig a T29 vitathatatlanul a legjobb T7es, ezen nem változtat a Tiger P 200as frontja :/

    [ Szerkesztve ]

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák