Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz kicsitrash #9889 üzenetére

    Grat hozzá! Átlagsebzésben viszont én vagyok jobb vele. :)

    (#9891) Antonius1978: Én T-34-85-nél képzelem azt, hogy T-34-85-tel játszok és tényleg. :P Bocs ezt nem hagyhattam ki. Amúgy, összekevertelek Taragas-sal, eddig a percig azt hittem, hogy ő írta a hsz-t. :B

    (#9895) Atlantis: A tornyon belüli gun depression valóban csak egy paraméter, de a tényleges gun depression, amibe a tank magasága is beleszámít már más tészta. Ebben a videóban tökéletesen látszik a tesztnél: hiába van az E-50M-nek jobb gun depression-je a T-62-höz képest 1°-kal, így is vele megegyező "magasságra" tud lőni. A másik érdekesség az, hogy az M48-nak hiába van jobb gun depression-je 3°-kal, a BatChat-hez és az Object 140-hez képest, mégis alig lő lejjebb hozzájuk viszonyítva, mintha csak 1°-nyi távolság lenne a 2 nyom között.

    Szvsz a T32 ágyúja átlagon aluli a saját tierjében (pontosságot és átütést nézve, de ez nem jelenti azt, hogy használhatatlan), viszont cserébe maga a tank jó. Tényleg nem rossz löveg az M58 (én inkább ezt tartom átlagosnak), de manapság T9-ben szvsz nem nagy szám a -8°-os gun depression és a 0,37-es pontosság. Szerintem kiemelkedő löveg T9-ben az M62-T2. A többi cső, amelyiknek 440-490-es sebzése van, nem rendelkezik ekkora átütéssel (bár nem mintha a 244 nem lenne elég).

    (#9899) emre: Neked ne is kelljen, ott van a Type-od. ;) Amúgy tényleg rikta hulladék A T-34-3, de jó köröket lehet vele menni.

    (#9903) Stigma.HC: Az szép. :) Nagyjából az IS-4 is ilyen lesz, csak annak sajnos nincs ennyire jó gun depression-je.

    (#9907) sith7: Az lehet engem is érdekelne.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák