Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz AMD Power #6357 üzenetére

    Rengeteg ágat elkeztem, meg is látszik, hogy még csak 3 db T10-esem van. Jó hamar meguntad, nálam majd 15k csatáig kitatrott az erős lelkesedés.

    (#6358) Bingisz: +1, én is mindig azzal megyek, amivel kedvem van. A T29, T32 párossal könnyű dolgom volt, ezzel az M103-mal viszont semmi kedvem menni. Teszten próbáltam, az E5 sem tetszett, az 50B, BatChat duó viszont annál inkább. Szóval valahogy pont fordított véleményen vagyunk, szívesen lecserélném a 103-at az 50 120-adra. :)

    Most nézem rosszul olvastam (és írtam) a 8.5-ös event nevét, nem strong star, hanem strong start contest. Azt hittem, az új orosz light-okról nevezték el. Nem mindegy.

    Még a legnagyobb hulladék tankkal is lehet értelmes kört menni, bár vért kell izzadni érte. Legalább az XP-t jól adja:

    Legújabb megfigyelésem: Játszok egy tankkal (1390, IS-2), kb 50-100 csatán keresztül, normál tűzoltó készülékkel. Ezen a hétvégén leárazás volt a fogyócikkekből, mindkettőbe pakoltam kaját, a rákövetkezendő körre mindkettő ki is gyulladt. Na akkor most hogy is van ez?

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák