Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tytyty

    tag

    Tegnap este gondoltam, elalváshoz nézek 1 kis streamet. Zwack klán harcolt Teslával Starchm vezetésével. Bölcs fővezérük osztogatta is a parancsokat rendesen, elküldte az E-100akat előre, majd noszogatta őket,hogy menjenek csak tovább, ő meg hátul kempelt és próbált lövöldözni, kevés sikerrel. Az E-100 akat bedarálták , mire Starchm elkezdett őrjöngeni,hogy ő nem ezt mondta. 4-en bizonygatták neki, hogy de igen, erre a vezér nemes egyszerűséggel közölte velük: "RETARDÁLT AUTISTA GECIK!". Ezen alaposan felhúztam magam, mivel a hangokból itélve volt ott fiatalabb is, de amúgy is mit képzel magáról, hogy ilyen stílusban beszél a társaival, ráadásul úgy,hogy ő streamel. Ez csak a jéghegy csúcsa volt amúgy. 2 csatából mindkettőt buktak amit láttam.Vezérük végig mindenki életébe beleugatott, és mindenkit becsmérelt. Már a garázsba el kezde szórni azt, akinek nem volt olyan tankja, amit megálmodott. Ezúton is szeretnék gratulálni az illetőnek, biztos mind az 50 embernek szimpatikus lett a klán, aki éppen nézte.

Új hozzászólás Aktív témák