Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    A múlt hét jobbféle körei és kirakásra érdemes képei:
    - SU-122-44 4400+ sebzés ÉS vereség
    - SU-152 tank ász, már a második körre. Asszem szeretni fogom ezt a gépet. :)
    - Super Pershing 4000+1100 dmg tank ász, amúgy semmi különös.
    - WZ-111 5600+ sebzés, persze vereség

    Az ilyen köröknél igazán elgondolkodhatnának a medálok kritériumainak alkotói, hogy kinek adják a High Caliber-t. Értem én, hogy az ellenséges fürdőkád többet sebzett, de neki mi szüksége rá? Megnyerte a meccset, megkapja a győzelemért járó XP-t. Én viszont vesztek, az autista csapattársaimnál jelentősen többet sebzek és mégsem kapok semmit.

    Jóakarók az ellenséges oldalon. Ennek ellenére még így is ők nyertek, mert amíg mi Szecskával rámentünk volna egy T29-re, addig a csapattársai ránk jöttek (persze volt köztük troll ágyús Tiger P is...), a mieink meg basztak segíteni.
    Egyre gyakrabban érzem, hogy szart sem ér az xvm statisztika része. Hiába vannak a csapatunkban sárga és/vagy zöld játékosok, mégis néha szart sem csinálnak (tisztelet a kivételnek). Az ellenséges vörösök/narancsok pedig megrépáznak minket, meg komolyan olyan dolgokat csinálnak, amit a mi sárgáinktól még álmaimban sem merek elvárni.

    Három kérdés:
    1. Flankelés, sidescraper, ezek honnan ismerik ezeket?
    2. A mi csapattársaink ezeket miért nem tudják?
    3. Jól látom, hogy a képen a T29-ünkön 76 milis cső van? :F

    Más:
    Researched:
    Centurioff Mk. 7/1 researched.
    Undistributed experience spent: 165000.
    Free Experience spent: 0.

    Jó volt ez az Mk. I-es, szerencsére sikerült ezzel is 1930 felé vinni az átlagsebzést. Bár mostanában csak néztem, mik be nem lövik a tornyát, régen ez erősebb volt (és még eztán lesz HD modell => páncél nerf). Amit bírtam, hogy a Mark of Excellene-hez ennyi kellett volna. :D

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák