Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    válasz Dewri #152 üzenetére

    Kis idő már eltelt de köszönöm a kimerítő választ :)

    Úgy látom a leírtak alapján a WOT blitz talán játszhatóbb (?)
    Itt nincs igazán gold ammo (3 fajta lőszer van, az alap/ingyenes :Armor- Piercing ez kisebb átütő erővel de nagyobb romboló erővel rendelkezik mind a 2. fizetős APCR (ez Blitz féle Golden ammo?) ami nagyobb átütést de kisebb rombolást ad, ill a 3. High Explosive ami szinte nulla átütő erővel de nagy felszíni rombolással rendelkezik (totál felesleges esetleg nyílt páncélzatú AT -k ellen jó) sose próbáltam szinte csak alap lőszert használom. Tehát itt még nincs ilyen probléma hogy bárki bárkit kilő. És cempelni se nagyon lehet (úgy ahogy te írod), illetve vannak erre jó pályák/és kevésbé alkalmasak de folyamatosan figyelni kell, tehát nincs az hogy végig ott ücsörögsz egy helyben. illetve van egy kisebb havas pálya ami AT menyország van 1-2 pont ahonnan a pálya 2/3 a belátható na ott végig lehet darálni az egész társaságot 1 helyről anélkül hogy elmozdulnál ha a társaid kellően le tudják foglalni az ellent.
    Egyébként azóta már végig mentem egy német ágon pont amit te is írtál VK 36.01-et, Tigris i-Tigris II =>E100. És valóban a legkönnyebb nehéz tankkal játszani bár ez az E100- ra már nem mondható, mert igaz hogy brutal tűzerővel rendelkezik, de lassú és a lőszer csere (min álltalában a nagy vasaknál) siralmasan lassú, szóval ha egyedül maradsz a pályán akkor egy könny/közepes tank könnyen kicsinál.

    Ilye szempontból a tigris I/II pláne sokkal jobb mert ezek még gyorsak kellően páncélozottak
    és lőszer csere is még gyors, de a hátulütőjük hogy nagyon alacsony a credit coeifficient -jük magyarul nem lehet keresni velük. pl E-100 nak 28% ami lópikula.

    erre csak most figyeltem fel úgyhogy most csak magas CC -vel rendelkező tankokkal játszom
    Úgy hogy van 3 db (tier 6-os) (kék) collector tankom (pénzért/aranyért még nem vettem) ezeknek brutál magas a CC jük. a kedvencem a Kryos (ez egy upgradelt JP IV erősebb páncéllal) nagyon lehet vele pénzt termelni, és játszani is könnyű vele, ha nyerünk általában az első 1-2 helyen vagyok vele. Szinte csak ezzel játszom manapság. Bár CC-je csak 77% jelenleg (Blitzstars.com szerint) nekem ennél jóval magasabb /pillanat, pl Spark nak (másik kedvenc) pl 128%. ... és a kettővel hasonlóan keresek.... kár hogy nincs collectors nehéz páncélsom.

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák