Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz redzsi #9914 üzenetére

    Még nem mertem beírni ide, de én egy ideje azon az állásponton vagyok, hogy a high tier (8+) egész egyszerűen rossz, nem működik a játékban, nem jó benne játszani, és prém nélkül anyagi csőd is. :U
    Sokba kerül -> féltjük a hajókat -> túl óvatosak vagyunk -> az a minimális csapatjáték is megszűnik, ami lentebb van, mindenki sniperkedni akar, már sokszor a rombolók és a cirkálók is. Sokkal több az ingerült játékos, komolyan a legtöbb meccsen a csapat 80%-a meg sem próbálja a küldetést játszani...

    Nekem még csak Montana és Baltimore van, mint high tier hajók, a Montana számomra gyakorlatilag élvezhetetlen, mert megöli a sebzési RNG, és mellé még jön, hogy a léte maga is elképesztően függ a csapattól, illetve ha Yamato van az ellenfélnél, attól minden szögből olyan alázást kap, ami szvsz vállalhatatlan ebben a formában, hiszen nem képes visszaadni (volt hogy addig lőttem az orrát mutató Yamatot, amíg éltem, ő is addig lőtt amíg éltem, én meghaltam, rajta kb 15k kárt tudtam okozni, holott én is orral voltam).
    Baltival lényegében semmi bajom, egy USA cirka volt amit nem szerettem, és az a Pensa.
    Ha jól játssza az ember, egyáltalán nem rossz. Ez is bekapja minden szögben a random citeket, és lassan tölt, cserébe CA-CA harcnál sokkal jobbnak érzem, mint a New Orleans-t. Mondjuk még ismerkedési fázisban vagyunk. :D
    High tier rombolóm még nincs. Viszont el tudom képzelni az életüket, most, hogy az effektív sniperkedés ellen intézkedések történtek, lehet szopni a hydro, radar ellen, és a high tier cirkák azért kissé hatékonyabbak is mint lentebb, a rombolók pedig végig törékenyek, tehát 1-2 jól irányzott salvo, és hello van. Ellenséges torpedókat kerülgetni szintén nehezebb lehet, mint lentebb, Hiszen míg a T5 japán DD kitol hatot, addig a T10 15-öt. Utóbbit dodge-old, ha ügyesen indított... nem fogod. :)

    Én úgy tapasztalom, hogy T5-T7-be egyre több nagyon jó játékos "jár le", sok kalózzászlós ranked pro-t, vagy egyszerűen csak jól játszó embert látok... sokkal, úgy értem, arányaiban többet, mint fentebb.
    Szóval én free accounttal nem ajánlanám a high tiert... ha valaki szórakozásra vágyik, annak sem...

  • olivera88

    veterán

    válasz redzsi #9914 üzenetére

    Szerintem nem kár érte. Magas a detektálási távolsága, 2.5 km ha jól tudom.

    LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

  • Chabe89

    addikt

    válasz redzsi #9914 üzenetére

    Heréljék csak, eleget élvezkedtetek az OP japán fostalicskáitokkal. ;]

  • Chris0321

    addikt

    válasz redzsi #9914 üzenetére

    A japán rombolókkal még csak az 5-ös szinten járok de egyáltalán nem értem mi szükség lenne több mint 12 km hatótávú torpedóra? Ha már van 2-3 km a torpedó hatótávja és a hajó észlelési távolsága között már tud az ember úgy torpedózni, hogy ne lássa meg az ellenfél és már 5-ös szinten is többször előfordul, hogy inkább látótávon belül torpedózom, hogy ne feleslegesen eregessem őket. A 12-16 km csak arra jó, hogy agyatlanul eleressze az ember a torpedókat, hogy majd csak belefut valaki, de ennek mégis mi értelme van? Erre még egy óvodás is képes lenne, ebben mi az élvezet?

Új hozzászólás Aktív témák