Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz stefanitsr #18021 üzenetére

    Hát azért a végén ha én maradok egyedül akkor elkapnak, mert a füst elfogy, és ha kevés a sziget akkor szar van, de tény és való hogy addigra már annyira utálnak 4 vagy 5 hajó kilövése után, hogy hajtóvadászatot indítanak ellenem :DDD nem is szeretem ha ellen csapatában is van belfast annyira azért nem sűrű hajó hál istennek mint a graf spee, minden nap legalább 20-30-al találkozom itt is ott is.
    Elég unalmas én már nem is megyek vele, tudom mi a gyengéje első számú célpont, még belfastal is ki lehet citezni, égetni meg egy pillanat műve, első salvóból rögtök kettő vagy három tűz, aztán kapja folyamatosan ha közel jön kapja az ap-t.

    Fox úr: Belső béke, belső béke, tegnap jó kezdés amit lerontottam 52%-ra aztán este még pár körrel 33%-ot hozzácsaptam így a vége megint 47%-lett. A sok agyhalott hihetetlen, hogy még tier7-8-ba is eljutnak. Olyanokat mentem bismarckal is hogy megijedtem magamtól, de defeat és csak defeat és csak defeat, pénz mit a dög, a legdühítőbb az a képen látott meccs volt, pont alapján nyertek, mert nem tudtuk befoglalnia bázisukat mindig visszaugrott a számláló :((( miért mert a north carlina és a testvérhajó a távolban állt és nézte hogy én kinyartam, egy tirpitzt, egy atagot, egy bismarckot, fogalmam sincs mi volt a negyedik :U baráti sims(aki nagyon rendesen füstölt nekem), és tirpitz társaságában . Ha tovább ketyeg az óra a north carolina is az enyém mellesleg nyerünk, ezért mondom hogy 20 perc erre nem elég, 30 kellene sok meccs megfordulna radikálisan.

    [ Szerkesztve ]

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

  • Mcray

    senior tag

    válasz stefanitsr #18021 üzenetére

    Köszönöm! Ez volt az, ami átbillentett, hogy ne akarjam megvenni. Ha lesz akció, megveszem a Bélb*szt és boldogság lesz :)

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Új hozzászólás Aktív témák