Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz ddt500hu #10449 üzenetére

    Szintúgy. Aztán ha már benne vagyunk a meccsben, és csökkent pl a rombolóveszély, lehet átkísérgetni a cirkálókat az ellenfél oldalára.

  • Chris0321

    addikt

    válasz ddt500hu #10449 üzenetére

    Én is arra a részre emlékszem legtöbbet és én inkább a D felé szoktam menni két okból is. Az egyik az, hogy ha elindulok pl. a Colorado-val akkor nem igazán tudok csak rombolókra és cirkálókra lőni amik viszont könnyen ki tudják kerülni a lövéseimet és mire odaérek az A bázis közelébe az ott lévő csapattársaim vagy már rég áttörtek és nekem a szigetek között kellene rövidítenem amihez a kevés hely és az ellenfél torpedói miatt nincs sok kedvem, a másik az, hogy nem szeretik a csapattársaim sem azt a részt de ha nem marad legalább pár hajó az ellenfél simán átjön és hátba fog kapni ami főleg egy Coloradoval elég egészségtelen tud lenni mert addigra már réges rég egyedül vagy a jó esetben (nem kell kanyarognod a lövések elől) 20 csomós sebességeddel és akkor könnyű préda vagy főleg egy ciklonban ahol 8 km a látótáv és ha rádküldik a torpedókat a cirkálók nem sok esélyed van azzal a lomha döggel kikerülni ilyen kis távolságon belül. Ha kapok segítséget akkor el szoktam indulni a D felé és valamennyire a C-re is tudok lőni, főleg ha az ellenfél nem nagyon megy a D bázis felé és át tudunk törni. Lesz legalább egy foglalt bázis és hátba tudjuk támadni az ellenfelet. Nem szeretem a wows-os bázisfoglalós játékot mert általában ha egy lassú hajóval vagy nem nagyon tudsz segíteni vagy ami rosszabb a csapattársak sem merik bevállalni a foglalást és pontokkal veszítesz még olyan esetben is amikor sebzés terén sokkal jobban áll a csapat.

Új hozzászólás Aktív témák