Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • And

    veterán

    válasz janos80 #6536 üzenetére

    A kábelt mindenképp ellenőrizd szakadásra és rövidzárra, mert azért (ha jól látom) Cegléd nem annyira kis hely, hogy ne láss egyetlen más AP-t sem a közelben, még ha az antenna erősen irányított is. Én szintén látok itthon jópár teljesen idegen SSID-t, köztük szolgáltatókat egy kisebb nyereségű tetőantennával, kisebb városban.
    A kártyádról gondoltam, hogy ismeri a b/g-t, azért manapság nem lehet egyszerű mutatvány új, kizárólag b-only módú eszközt felhajtani. Arra gondoltam, hogy mondjuk az AP g-only módba van állítva, a kártyád meg esetleg b-only -ra (de ennek kicsi a valószínűsége, és mixed-módban amúgy is mindkét fajta hálózatot látja).
    "szuresrol nem tudok. elvileg barki hasznalhatja.nincs kodolas,se semmi."
    Azért ez egy úgymond "céges" wifi-nél hogy is mondjam, erős hanyagság. Vagy direkt ingyenes hot-spotot üzemeltettek :D? A rázáshoz: valszeg. a földeletlen hálózati aljzatnak (meg a más potenciálú v. földelt antennaárbocnak / fémszerelvényeknek) köszönhető, amelybe a számítógép tápja csatlakozik. De ebből sehogyan nem következik akár az antenna működőképessége, akár a hibája.. (Mod.: viszont előfordulhat, hogy a wifi-kártya RF-fokozata sem komálja túlzottan az ilyen hatásokat.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák