Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz MasterMark #53025 üzenetére

    Amikor beszerelték a szemük előtt mértem le több eszközzel (2 notebook, Smart Tv, PS4, Tab..) kora d.u., a max sebesség 45 volt. Mondtam nekik ez biztos valami rossz vicc. Ezek tök komolyan néztek rám, hogy hát mi a gond ez ilyen és kész. Az eszköz ennyit tud szerintük és ők Wifire nem vállalnak garanciát, LAN kábelt pedig nem kötnek be, azt nekünk kell külön megoldani. o.O Mondogattam nekik, majd hoztak egy másik Routert. Kicserélték és ezzel is ugyanezek lettek a mérési értékek. Mondták, ha ez nekünk nem elég vegyünk másikat és kössük a szolgáltatói eszköz után. Munkaidő lejárt, elmentek.

    Gubek-Einste: Próbáltam egy (DLink DIR-605L) Routert (az volt kéznél), amivel szintén 45-öt mértem. Azt hittem biztos nem tudja a 120-as netet Wifin. Így visszagondolva azt szintén d.u. próbáltam. Meg is voltam lepődve, mert tudom nem egy hú de komoly típus, de leírások alapján elvileg tudja a 120-at. :F
    Este párszor rámértem a szolgáltatós eszközzel és 80-90 Mbps értékeket kaptam, letöltések is jónak tűntek. Gondoltam ez ilyen gyenge Router (Technicolor tc7200), ezért ingadozik így a sebesség Wifin... Hagytam, egyelőre elég így is alapon, aztán majd lesz másik eszköz.
    Kis idő után feltűnt ez a szabályos dolog, hogy nappal (99-100%-os jel mellett) esik vissza a sebesség pontosan éjfél után és reggelig jó. Pont azért furcsa, mert kábelen stabil, tehát nincs túlterheltség és szabályozás.... :U

    Doky586: Futok gyorsan megkérdezem. Sőt még a kiskutyámat is, mert szerintem inkább ő képes ilyenre. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák