Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz nemcso #29563 üzenetére

    Köszi :R

    Ez jó lenne, de 1 hónap gari kevés. Jártam már meg termékekkel így csak teljesen újat veszek. Viszont kicsit böngészgettem a neten. és lehet hogy nem is fontos ez a konnektorbadugós erősítő.

    TP-LINK TL-WA830RE. Ha jól látom akkor ez is alkalmas lenne erre a célra? Néztem a tp oldalán a demót, és 2 dolgot tud. AP-ként viselkedni illetve Range Extenderként. Megtenné hogy valaki elmagyarázza hogy ez pontosan mit is jelent? Mert nekem az jön le hogy

    AP beállítás esetén: A meglévő routerből UTP-n keresztül jön a net, majd ez a WA830RE wifin megosztja a routerből érkező jelet? Ilyenkor az SSID wifi jelszó stb fog változni? Vagy a meglévő routernak az adatait használja?

    Range Extender esetén: A routerből kapja a wifi jelet, majd azt erősíti fel. Hátránya hogy olyan helyre kell rakni ahol erősebb a wifi jel, hogy alapból ne gyenge jelet kapjon? Illetve ha Range Extender módban van ez az AP akkor az egyetlen 1 UTP csatit rajta lehet használni? Vagy az az utp csati csak a bejövő netnek van, amikor AP-ként van használva?

    Illetve lenne még 1 kérdésem. Láttam a topicban hogy páran ajánlották pl a WR941ND típusú routert is. Viszont az istenért sem találtam meg a TP Link demo oldalán ennek a routernak a beállításánál, hogy mégis hol kell átállítani hogy AP-ként viselkedjen ez a router. Erre melyik menübe hogy van lehetőség?

    Sry a sok kérdésért de ebben semmi tapasztalatom nincsen :B

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák