Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz kraftxld #35262 üzenetére

    Ezen agyaltam én is, mármint a hardveres gondon, de lefuttattam pár diagnosztikai programot és a célgép erősebb volt minden tekintetben mint haverom Sys chipsetes masinája.
    Gef2 GTS van a gépben gyári MS driverrel ment nem piszkáltam és mellőztem az összes olyan programot ami lassíthatná a működést, indítást.
    Openoffice, Winrar, Total Commander és bőngészőn kívül nincs is a gépen semmi, mivel csak netezős gép lenne.
    Acrobat Reader szivatott amíg vissza nem tettem az 5.0 CE-t, mert az új eléggé szívta a gép vérét.. Ősöket meg felhomályosítottam, hogy ha pdf-et néznének, akkor töltsék le és úgy skubizzák meg ne a böngészőben... 5.0 CE azt hiszem amúgy sem épül be még a böngészőbe.(bár nem is néztem még)
    Super Anti Spyware ingyenes verziót tettem a gépre, és azt 1 max 2 hetente lefuttatják.
    Router mögül neteznek így nem hinném hogy beszívnának valami vírust.
    Sajnos arra tippelek, hogy a sok flash alapú oldal zabálja le a gépet, de lehet elkérem havertól az SP1-et és az ősök serialjával telepítem. Utána meglesem milyen böngésző az ami nem eszi le a gépet.
    A teljes igazság az, hogy 50K-ból lehetne feldobni a gépet, mivel egy erősebb P3-ról van szó.
    Viszont az SD ram elég drága és nem lehet úgy bővíteni mint egy DDR/DDR2-es gépet.
    Chipset limit és a ramárak miatt sem. A táp egy régebbi még -5VSB szállal ellátott táp 4pin ATX kiegcsatlakozó nélkül. Max egy Third Party Board-ot tudna meghajtani, de nem bíznám rá. Viszont így kellene tápot, lapot cserélni erősebb proci+ram és akkor már illik a vinyót is egy fürgébbre cserélni, hogy ne az fogja vissza a rendszert.
    Bármilyen ötletet szívesen fogadok. Ősök sajnos nem szeretnének angol OS-t nézni, mivel első körben megmutattam nekik a DSL linux live verzióját... utána Puppy linuxot és hát nem igazán jött be nekik.. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák