Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DS39

    nagyúr

    válasz akoska23 #34637 üzenetére

    átlag usernek tök mindegy mi van a gépén, az emberi hülyeségtől egyik sem véd meg. (xy oldalakról úgy is leszedi magának ami kell, ha vírusos ha nem, kattint mindenre ami villog, ugrál..)

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz akoska23 #34637 üzenetére

    Nekem ne mond, én is ezt tapasztalom, de amit olvasod én vagyok a hülye mert hulladékot használok... :DDD
    Példa. Nyáron el kellett mennem a volt osztályfőnököm lányáékhoz, mert úgy érezték, hogy a gépen van vírus. Avast volt fent. Na volt ~1100 db fertőzött fájl és kb. 10-15 féle vírus okozta ezt. Innentől fogva nincs mit mondanom. Mióta mse + mbam kombót raktam rá, nem hívtak. Kop-kop, mert már holnaptól nem csinálok senkinek gépet, szóval ez azért elmond valamit.

    De persze, jönnek itt, hogy vállalati környezetben egy hulladék. Könyörgöm, ingyenes , persze van neki vállalati lioszensz is, de akkor már legalább egy norton-ra legyen neki pénze, mert az tényleg brutál védelmet ad. De Eszter bácsinak, aki nem ért hozzá nem fogja kiperkálni minden évben a több tíz ezer Forintot. Én sem, így marad 2 ingyenes OTTHONI használatra szánt vírusírtó + malware. Erre tökéletes. Bocs a kirohanáésért, de bírom mikor a szintetikus teszteket linkelit, hogy ez egy fos vírusírtó a többi meg maga tökéletesség. Érdekes, nekem nem volt bajom eddig. Sőt, melóhelyen nod van a benti gépeken és a pendrive-ok fele tele van vírussal. Én a saját laptopomat viszem be, mert nincs nekem gép, de ott is az mse + mbam kombó van és nem az mbam jelez, hanem az mse mikor bedugom mert a gépemről kell valami a másik gépre.! És akkor jó a nod?! Hát nálam nem bizonyít ezek után, hogy jó lenne. Meg persze ott volt az incidens a 2 kékhalál. Hát én így jártam. És bocs mégegyszer.ű

    Don't feed the troll hsz akar ez lenni. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák