Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz King Unique #53361 üzenetére

    Én se tudom, melyik mérés mennyire hiteles.
    Ki is mondta azt, hogy csak annak a statisztikának hiszek, amit saját magam hamisítottam? :)

    Szerintem aki kibírta, hogy a hetesről nem váltott 8-ra, az azért van, mert annyira nem hatja meg az újdonság, vagy nem is akar semmi újdonságba belemenni (közülük sokan még XP-n vannak, jajhaggyámá jóeznekem), vagy pedig látta a 8-t, de már abból se kért. Nos, ez utóbbbi vagyok pl. én.
    Próbálgattam a nyócast sokáig, kerülgettem, mint macska a forró kását, de nem álltam át rá. Tizes is fennvan a gépemen, kisebbnagyobb kihagyásokkal, és ugyanúgy nézegetem, és fanyalgok rajta. Mostmár viszont nem merem visszakapcsolni a 7-es gépemet, negogy azonnal lefrissüljön 10-re :D
    Aki a 10-es előtt 8-t használt, azok inkább hajlandóak váltani, mert a 8-10 között nincs akkor változás.
    Persze ezek a (kattintásvadásznak is mondható) cikkek (adathalászat, ellopja a gépedet, meg satöbbi) nem segítik elő azt, hogy terjedjen. Akár igazak a cikkek, akár nem. Ráadásul még rátesz egy lapáttal a windows update-ben erőszakosan állandóan nyomuló "frissíccsémá", amitől nem lesz jó vélemyéne az embernek róla.
    Azthiszem, Ask toolbar szokott ilyet, hogy nyomul, bemászik a rendszerben, kérés nélkül :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák