Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Psychonaut

    addikt

    válasz altoalto #16033 üzenetére

    Honnet tudom meg letoltes elott, hogy melyikre ervenyes a termekkulcs?
    Rajta van a matrican, de egyebkent irtad is, hogy Home Premium. Igy keresel ra a Windows 7-re is.

    Most ki fogsz nevetni, de soha nem irtam meg neroval iso-bol rendszer DVD-t.
    En sem, ImgBurn-t hasznalok. Ketto darab kattintasba kerul egy ISO kiirasa, es tud magyarul is.

    Tovabba olvastam valahol, hogy telepiteskor formazas elott elobukkan egy rejtett 100 mb.os mini rendszerparticio. Azt is formazni kell es osszevonni a C vel?
    Azert rendszerparticio, hogy ne piszkalj hozza. Hagyd csak maganak, nem veletlenul hozza letre.

    Esetleg nics olyan Win7 verzio ami csak jatekra+netezesre keszult? Nekem nincs szuksegem ennyi kacatra amiket felpakol.
    Minden Windows verzio alkalmas ezekre, amikre meg nincs szukseged, azt egeszen egyszeruen nem hasznalod. 20GB-ot foglal kb. egy Windows 7, szerintem ennyit tudsz nelkulozni. Es miutan telepitetted, ne kezdd el nezegetni neten a tutorialokat, hogy miket kapcsolhatsz ki, hogy "gyorsabb" legyen, vagy miket torolhetsz egy az egyben. Hagyd ugy, ahogy van.

Új hozzászólás Aktív témák