Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MUŁĐER

    addikt

    helló

    Szeretnék tanácsot kérni tőletek. Mivel sajnos kaposvári vagyok (:O) ,de az igényeim nagyok (nem celeronos 64 bites VGA-s noname ramos lassú drága) gépet akarok venni ,hanem hónapok utánjárásával kiválaszott, minőségi alkatrészeket szeretnék vásárolni. Mivel itt ez megvalósíthatatlan, figyelő tekintetemet a webáruházak felé fordítottam. E-connect tűnt bíztatónak, árakat, futárdíjat stb. nézve. Tegnap este sikerült végleg dűlőre jutnom mire akarok elkölteni a pénzem, és leadtam a rendelést,de kb. 15 perce kaptam a válaszmélt,hogy ezen a héten nem beszerezhető EGYIK cucc sem amit akartam, és törölték a rendelésem...mivel már november közepe óta várok arra,hogy új gépet vegyek,kezd elfogyni a türelmem. Pedig nem akartam különleges cuccokat, egy AMD64 3000+ (939), egy Chaintech VNF4 Ultra Zenith VE mobo, Inno3D 6600GT PCI-E, és egy Hiper-Power HPU4S425 tápot.:( Vagy ilyen sokat akarok?

    Szóval most,hogy kipanaszkodtam magam, szeretném ha megosztanátok velem a tapasztalaitokat a webáruházakról.Hol érdemes vásárolni,és ahol BELÁTHATÓ időn belül megkapom amit akarok, valamint amit feltüntetnek az árlistán,azt be is tudják szerezni.
    Bár,ahogy elnéztem, a többi sem jobb..:(



    [Szerkesztve]

    Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

  • MUŁĐER

    addikt

    válasz L3zl13 #2 üzenetére

    félreértés ne essék,én nem akarom szidni az e-connectet, nem ez volt a célom. Csak érdekelne milyen webáruházak vannak még,ahol nagy kínálat van, és jó árak.

    Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

Új hozzászólás Aktív témák