Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz stickermajom #978 üzenetére

    Most picit beleástam magam Flexget-be, de az a szörnyű, hogy rosszul sejtettem a működését, ezért is nem értettem mi olyan nehéz benne...

    Flexget nem a letöltést adja Transmissionnek ahogy én hittem, hanem Flexget a Transmissiontől teljesen különállóan csak torrent fájlokat tölt le egy mappába RSSről, amit a Transmission figyel, és betölt időközönként letöltésre.
    Így hiába rakom az Arrow 720p torrent fájlokat Arrow mappába, nem fogja onnan betölteni, vagy ha igen, akkor is csak simán downloads mappába tölti le :D és ez elszomorít.

    Lényeg, amit találtam mint lehetőség (és ahogy olvasom az egyetlen), az egy Flexget script, lényegében a MÁR letöltött fájlokat fogja és szortírozza. Na most ezzel az az egy bajom van, hogy oké, hogy magát a fájlokat szépen átrakosgatja a megfelelő helyre, viszont mi van a rar fájlokkal? De Te ha jól emlékszem használsz valami kicsomagolós scriptet, szóval ez se lenne baj. Na meg ugye mi van ha épp seedel, azt hogy helyezi át, hisz használatban van?

    Na mind1, időm most mint a tenger melóhelyen, szóval olvasgatok még, hátha, de nagyon nem hiszem, hogy lenne erre proper megoldás, amit sajnálok veszettül. :\

    Viszont legalább annak örülök, hogy Transmission megy, és működik, boldogsággal tölt el, hogy mobilnettel telóról tudok letölteni, ha villamoson eszembe jut valami nézni való, és mire hazaérek már bent van XBMC-ben, és csak nyomnom kell egy PLAY-t :D

Új hozzászólás Aktív témák