Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    Üdv !
    Körbenéztem tabletek tekintetében (itt vannak az eredeti igények: [link] és [link], itt pedig a javaslat erre a Wayteq-re: [link]), de még mindig túl drága, és felesleges a tudása arra, amire anyáméknak kellene.
    Ugyan eredetileg min. 5,5-6"-t gépet néztem volna, de valószinűleg ez is megfelelne, főleg a tudását nézve.
    A BT kihangosító pontosan hogyan működik, ha egyszer én beállítom nekik a dolgot, akkor mennyire bonyolult használni (olvastam valami ilyesmit, hogy minden egyes alkalommal párosítani kell) ?
    És a kihangosítás tud szólni az autóhangszorón - vagyis a Wayteq-en mint " BT to FM átjárón" keresztül is ?

    Legújabb IGO-val (Primo, vagy már azt a nevet is lecserélték megint?) is működik minden tökéletesen ? Ha kicsit nehéz felrakni nekem nem gond, csak aztán mér menjen stabilan.
    (Meg persze a kérdezném a 2-3 év múlva megjelenő IGO-val is a kompatibilitást, de azt úgysem lehet tudni biztosan sajnos. Illetve azt talán igen, hogy szerintetek kevés lehet-e hozzá a proci / ram ?)
    Ugye működne úgy is, hogy a 2GB-os belső memórián vannak a térképek (teljes európa ugyan nem fér el, de egyszerre biztos hogy úgy sem kell, szóval ez nem gond), és az SD-kártya (8GB-ost olvastam hogy támogat, 16GB-ról nem tudjátok ?) meg alapból be sincs rakva ?
    Az SD-n pedig csak a filmek lennének.

    A következő kérdésem a médialejátszás, mi megy és mi nem rajta ?
    A hang ugye szintén kiküldhető FM-en ?

    Olvastam olyat is, hogy megfelelő telefonhoz BT-n hozzácsatlakoztatva még netezni is lehet vele, ez tényleg működik ?
    Ha igen, akkor mire érhető el BT-n a netet megosztó program, pl. egy régebbi Symbian-os N73-al is működhet ?

    Ha jól sejtem, akkor ezzel előcsalogatható a WinCE felület is, úgy esetleg egy másik - jobb kezelhetőségű / nagyobb tudású / többféle formátumot tudó medialejátszó is felrakható lenne ?

    A GPS érzékenysége / Cold start-ja mennyire jó ?
    Viszonyítási alapnak csak a saját Sirf Star III-as BT-os GPS-emet : [link] tudom mondani igazából. Ugye a Wayteq-ben a chip is egy - ugyan újabb - de gyengébb darab + nem tudom milyen lehet a beépített antenna, de ennél a külsőnél jobb biztos nem.

    [ Szerkesztve ]

  • atesss

    addikt

    Az x950BT miben tud többet ennél ?
    Azt látom, hogy ugyanúgy 5"-os, a belső mem. viszont 4GB. De azon kívül ?

    Sőt, látom létezik X950 HD is [link] , 800 x 480-as kijelzővel. De ha a proci ugyanaz maradt, ez lehet hogy nem jó hír a sebesség tekintetében.
    És a "BT" hiányzik a nevéből, ennek megfelelően nem is tudja.

    Elvileg létezik BT-s is: Az 5"-os kijelzővel, 800x480 felbontással, 4 GB tárterülettel, 128MB memóriával ellátott x950BT-HD a nagy sikerű x950BT méltó folytatása.
    Sőt, elvileg még olcsóbb az X920Bt-nél is, már van 25e-től: [link]

    [ Szerkesztve ]

  • atesss

    addikt

    válasz atesss #3462 üzenetére

    Specifikációk a gyári oldalon:
    x920BT :[link]
    x950BT : [link]
    x950BT-HD : [link]

    Ezek szerint a 950-esek már SiRF Atlas V, Dual Core ARM11 500 MHz procival jönnek, a 920-asok SiRF Atlas IV 500MHz-éhez képest, a HD pedig csak felbontásban különbözik.

    A menü állítólag teljesen más: [link]
    Egy leírás még az x950BT-HD-ról: [link]
    Itt [link] még egy érdekes infó: [link]. És ezt gyárilag hirdetik !

Új hozzászólás Aktív témák