Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Peace #1767 üzenetére

    Ha így lesz, remélem tanultak a mostani hibáiból.

    Azt is remélem, hogy hamarabb lesz féláras akcióban, mint ahogy a Martyr volt. ;]
    Nekem így férne bele.

    Amúgy egész sokminden volt a 2.0 óta (2019.06.).
    - Jövögetnek patchek.
    - Volt több event (csak az utolsót csináltam meg az új cucc miatt, a többit igen hamar abbahagytam. Azt díjazom, hogy próbálkoztak, nem a minőséget. ;] ).
    - A Prophecy a jövő hónapban lesz 1 éves.
    - Steamen összeraktak egy pakkot: Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr Complete Collection néven, amiben még a Prophecy is benne van, és volt többször 27,19€-ért, emellett az alapjátékot is tolták többször 16,99€-ért, a Prophecyt pedig 12,49€-ért. Mindez nagyon fontos az új játékosok bevonzása miatt - az eventek és a szezon meg azért, hogy tolja is az ember, vissza-vissza térjen.

    Várható egy Charydbis Outpost nevű DLC.
    Várható "Seasonal Content".

    Némi késéssel, de a konzolosok is megkapják a tartalmakat.

    Mindezek alapján úgy gondolom, hogy jobban járnak, ha még 1-2 évig a Martyrral foglalkoznak, esetleg Prophecy szerű kieg jöhet mellé még.

    Amúgy pont az jutott pár napja az eszembe, vajon min ügyködhetnek?
    Mert az eventekhez, a patchekhez, és a konzol portoláshoz nem kell teljes létszám.
    A The Incredible Adventures of Van Helsing III meg kijött év elején PS4-re, ha jól tudom így már mindhárom rész kijött Boxra és PS-re is. Szóval ez is letudva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák