Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz dilipok #1038 üzenetére

    Semmilyen feljebbvalóságról nem írtam.

    Pontosan úgy gondoltam, hogy az eddigieknél is többen fognak átpártolni a PC-ről. Azok is, akiknek a konzolos irányítás sokkal elmaradottabb és gyengébb hatásfokú. Mert éppen azt írtam, hogy nem user hiba (olvasd el még egyszer), hanem az eszköz nem optimális mindenféle játék irányítására.
    Nem a konzol (és nem is a user) képességeivel van baj, mint optimalizált célhardverrel, hanem azzal, hogy egyetlen apróságot kellene már csak lekezelniük (bill+egér), és a földbe tudnák döngölni végleg a pc-s játékokat, mert minden játéktípusra alkalmas lenne a konzol a perifériái alapján. Amit nem értek, hogy ezzel a mostani új generációval ez miért nem történt meg... (valami jogvédelem tiltja, hogy a billentyűzetet felhasználják másra is? :F Nem tartom valószínűnek)
    Pl. én is szívesen vettem volna már konzolt, ha a bill+egér+egyéb beviteli eszközök támogatása megtörténne, mert nem kellene egy csomó egyéb szutyokkal kínlódni és minden miatt fizetni (pl: oprendszer, vírusirtó, tűzfal, driver gondok, inkompatibilitások...) Ami nem tétel akkor, ha valaki tényleg rengetegféle játékon játszik, meg még mellette ezer másra használja a Pc-t. De aki csak néhány játékkal játszik, annak tényleg a konzol lenne jobb és olcsóbb (ha az irányítás tekintetében is tudná hozni azt a szintet, mint a pc) és akkor az ingame kezelőfelületeket sem kellene szétszabdalni a konzolhoz optimalizálás miatt. Mindezt ezért sajnálom.)

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák