Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz csaabz #10047 üzenetére

    Látom, nektek is a 3.7 BR jött be, mint nekünk (RG4L és Francia kollégának), ha goldozásról van szó. Ők általában USA gépekkel jönnek, én mindig németekkel. Abban igazad van, hogy kevés a jó vadászuk abban a BR-ben, de azért van 1-2 amivel bátran be lehet menni. Sőt, én a BF110C-t mindig viszem, azzal könnyű killt szerezni, és nem is lövik le egykönnyen. Nem 2.3 BR-re való ha már itt tartunk. :)
    Aztán ott van a Ju-88 amivel mindig parádésat megyek, amellett hogy a 1500Kg bomba elég gyorsan újratöltődik benne, a lövészekkel szinte mindig szerzek killt, és vadász legyen a szárnyán, amelyik utolér zuhanásban. A He-111 H16 (az egyetlen Tier 3-mas gép a lineupomban), 2250kg bombával, szintén nagyon jó cucc, a lövészei úgyszint nagyon jók, annyi hogy kicsit lassúcska.
    Aztán ha vadász, ott az első fóka (A1), szakít rendesen, de én a Meserekkel is meg vagyok elégedve (F1, F2), grátisznak még a román He112 B2-t szoktam vinni, kicsit lassú, kicsit kevés a skuló, de jól sebez.

    Az oroszok (mint nagyon sok tierben), nagyon easy way to play, nem is csodálom, hogy sokan velük repülnek.
    De nagyjából egyet értek a felsorolással, bár lehet a németeket betenném a britek elé. Japán tényleg siralmas, amit nagyon bánok

    Ja USA: A P47 egy rohadt szemét repülő, amikor SB tank csatákat 3 ilyen repülő dönt el szinte a legelején a fél csapatunkat kidobva, na akkor nyúlnék át a monitoron Gazsiékhoz, hogy ezt engedik. Spawn point rendszer kéne SB-be is mint RB-be, és csak akkor tudnának repülőkkel bejönni, ha már tettek is érte.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • Francia91

    veterán

    válasz csaabz #10047 üzenetére

    Az IL-4-rol irtakkal nem ertek egyet, ugyanis nagyon jol hasznalhatoak a loveszek!
    En RB-zni szoktam, csak a Golden meccsek alatt AB-zek, de RB-ben nagyon jo gep az IL-4 abban a kategoriaban.
    Bar tegyuk hozza, hogy en szinte mindig atulok a loveszek helyere, ha meg kell vedeni a gepet, es egy meccsen (RB) siman osszehozok 2-3 killt is csak a lovesszel az IL-4-essel. Az A-20G-rol inkabb nem irok, paran tudjak innen a topikbol, hogy miket muvelek azzal a geppel... :D. anytime es egy masik kollega tud meselni kozos meccsekrol... Csak roviden annyi, hogy az A-20-as loveszeivel egy RB meccsen nem ritka az 5-6 kill :D

    A P-47 tenyleg iszonyat jo gep, megpakolva egy pusztito, raadasul a 8x12,4 mm-rel meg a bombak es raketak nelkul is sima ugy a medium tank es light pillbox.

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák