Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    Nincs valami olcsóbb csomag ennél a 6000 forintosnál? Nekem nem kéne semmi gold az OB-ba, meg prém tank sem, csak már végre játszani szeretnék ezzel a játékkal. :O Meg olvastam, hogy ha szerencsés az ember, akkor kap egy kódot és azzal már ingyen hozzáférést kap a CB-hez. Ilyet hol lehet szerezni?

    Nagyon szeretném már kipróbálni, kezd elegem lenni az autistákkal teli, laggos WoT-ból. :(

    Előre is köszönöm a válaszokat! :R

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    Köszönöm a válaszokat! :R Így elsőre elgondolkodtam a megvételen, de most nézem elég érdekes órarendje van a játéknak. Konkrétan azt sem értem, miért van órarendje a Ground Forcesnak, miért nem megy folyamatosan (gondolok itt kb napi 2-3 óra leállásra), mint pl a WoT teszt szerverek szoktak? Vagy legalább akkor mennének a szerverek mondjuk pl 18:00-tól éjfélig, amikor az átlag ember géphez tud ülni.

    (#41) Mister_X: Autisták minden játékban vannak, ez nem meglepő. :) Engem most nagyon megfogott ez a játék, tetszik, hogy ilyen nagy pályái vannak, hogy gyönyörűen lehet sniperkedni, meg az XP indikátor sebzéskor és öléskor. Ha nem lenne ilyen időbeosztása, akkor azt mondanám, hogy shut up and take my rubles. :D

    (#42) HungAryan: Honnan szereztél jogot a dev szerverre való feljutáshoz? Amúgy szép gépek.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    Na vettem én is egy kezdő csomagot a játékhoz, egyáltalán nem bántam meg! :) Nagyon tetszik, kár, hogy csak ilyen keveset lehet vele játszani (ráérős időben).

    Problémák azért itt is akadnak, mint pl: Éppen, hogy csak játszható mennyiségű az FPS, full low grafikán átlag 30. Itt csalódtam egy kicsit, mert a normál változatban még jobban felhúzva is megvolt 60-80. A füst effekteket nem lehet valahogy kikapcsolni/nincs valami tweaker program, mint a WoT-hoz? Szerintem sok FPS-t nyernék vele. Amúgy a grafikával nincs gond, még így full low-on is egész jól néz ki (nincsenek Minecraftos fák, mint pl WoT-ban).
    A másik az a reakcióidő + váltó rendszer. Azért reagál néha ilyen lassan a tank, mert laggos, vagy csak az élethűségért van? Meg 1-2-esben alig lehet kanyarodni.

    Viszonylag hamar belejöttem, asszem ez eddig a legjobb köröm, amiről kép is van. Már az első napon meg lett az L-11-es T-34. De eddig a legnagyobb kedvenc a T-50. Ami a legjobban tetszik a játékban, hogy egyáltalán nem húzza fel az embert. Semmi sincs, ami idegesítene. Még ha vesztünk, akkor sem vagyok letört, mert tudom, hogy így is tudtam sok szépet lőni + rengeteg XP-t kapok.

    Néhány kérdés:
    - Az L-11-es (és később az F-34-es) T-34-ben AP-t vagy HE-t érdemes használni?
    - A legénységnél mit érdemes fejleszteni? Eddig javarészt Vitality-t és Field Repair-t pakoltam, mert elég gyakran meghalnak..
    - A szerver órarendjében várható változás? Ha igen, mikor?

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Máté94 #55 üzenetére

    Kösz a választ. Sajnos hétvégén nem voltam. Most viszont játszanék, de nem enged be. Ilyenkor mi van?

    Connection error: 81110013
    Failed to load player profile

    Szinte biztos, hogy megy a szerver, a launcher letöltötte a szokásos frissítést, de semmi. Ezért megérte órákat várakozni... :W

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz donmackó #113 üzenetére

    Jaj nee, már megint azzal szívtam meg, hogy nem csak akkor van másnap, amikor felkelek. Köszi. :B

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    Nincs kedve valakinek T1-T2-es gépekkel szakaszozni?

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    Miért állt le ilyen korán a szerver? GMT+2 idő szerint még legalább 9-ig kéne mennie, mert GMT+2 szerint kezdték, 3-kor...

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    Megvan az ok: A Ground Forces átkerült a normál szerverre, mindent wipeoltak.

    Próbálta már rajtam kívül valaki? Csak nálam nincs föld Jungle-ön és Cuban-on?

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz PAtr0n #123 üzenetére

    Most nem tudom, hogy örüljek-e, vagy ne. Volt már egy KV-1-em, meg egy F-34-es T-34-em. A KV-1, amíg top tier volt, addig nagyon tetszett, aztán amikor az F-34-es T-34-el vittem csatába, ott már nem volt fun a KV-2-k meg SU-85-ök ellen. Eddig az előbb említett med nem nagyon jött be, nem tudom fullosan mennyivel lenne másabb.

    Mindenesetre jó lesz megint átszenvedni magam a BT-7-en meg a T-28-on főleg úgy, hogy még free xp-t sem tudok használni. :(
    - - - - - - - - - - - -
    Aki találkozott ezzel a hiányos talaj buggal az bátran válaszoljon erre a hsz-re. Nem mintha sokkal jobb lenne, de legalább megnyugtató, hogy nem csak én szenvedek vele. :D Kíváncsi vagyok, változik-e, ha újrarakom a játékot.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz donmackó #129 üzenetére

    Kösz a tippet. Beállítottam directX 9ex-re, újraraktam a teljes játékot, frissítettem a VGA drivert. A replay-ekben még mindig nincs föld. Remélem ez csak a felvétel hibája, az élő játékban változni fog, és nem dobtam ki az ablakon 3700 forintot.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz donmackó #136 üzenetére

    Állítgattam még néhány dolgot a beállításoknál, bekapcsoltam az old videocard supportot is. Így már a replay-ekben is volt föld, + még az FPS is javult egy cseppet.
    - - - - - - - - - - - - - - - -
    Nincs valami FAQ a Ground Forces-hoz? Kerestem a neten, de sehol sem találtam még angolul sem, pedig rengeteg megválaszolatlan kérdésem van a játékkal kapcsolatban.
    Pl:
    - Hogy működik a spot rendszer?
    - Amikor rácélzok egy tankra és látom a sziluettjét, akkor néha miért nem színeződik be a célkereszt? Ugyan ez fordítva is elő szokott fordulni.
    - Becélzok egy álló tankot, beszíneződik a célkereszt. Lövök, miért megy mellé a lövés?
    - Megint csak célzok. Vinném feljebb a célkört a lövedék ballisztikája miatt, de a célkereszt folyamatosan esik le. Miért?
    - Kezdőknek melyik ágat ajánlanátok? Olyan autistának érzem magam ebben a játékban, főleg az után, hogy WoT-ban mennyivel jobb vagyok. Bár itt belejöttem egy kicsit. Most az Orosz med, heavy és TD ágat húzom.

    Amúgy érdekes ez a live szerver. Most szinte tökéletes időben van, de sokkal nehezebb rajta játszani. A T-26-omat berakja KV-1-ek meg T-34-ek közé, a teszten nem volt jellemző ilyen. A legénység alig fejlődik a kevesebb XP miatt. Plusz amíg a teszten végtelen respawn volt, itt csak 2-3 van.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz PAtr0n #139 üzenetére

    Kösz a választ! :R

    A WoT-ban miért megy mellé a teljesen beszűkült célkeresztnél kilőtt lövedék? :)
    Eddig úgy tudtam, hogy itt nincs szórása a lövegeknek, csak egy pontba lőnek. Akkor lett volna egyértelmű, ha itt is lenne hasonló szórás indikátor, mint a WoT-ban.

    A célkör nem egyenlő a lövedék becsapódási helyével. Az csak egy viszonyítási pont, hogy a csöved arra a pontra (körre) mutat. A kereszt a becsapódási pont, ami egyre jobban esik minél jobban emeled a csövet.
    Ezt eddig is tudtam, én nem erre gondoltam. A célkörrel együtt feljebb szerettem volna mozgatni a célkeresztet. Azt tudom, hogy felfele mozgatáskor a célkereszt a ballisztika miatt mindig késik a célkörhöz képest, de jelen esetben egyáltalán nem akar felmenni, csak egy pillanatra ugrik fel a célpontra, aztán hirtelen leesik.

    Elvileg a teszt szerón is be kellett hogy rakja egymás ellen, mert 1 Tier fedés lehet. A T-26 early T1-es gép a KV-1 meg early T2 a T-34 L11 úgyszintén. A T26-od viszont pl. KV2-vel meg T34-57 ill.T34-85-el nem fog találkozni.
    Teszten akkor lehet azért nem rakott be nagyok közé, mert csak 1-2 kört mentem T-26-tal. Akkor itt +/- 1 a max tierkülönbség? Vicces, mert nemhogy T-26-tal nem bírom sebezni a KV-1-et, hanem néha még másik KV-1-el sem (L-11), még akkor se, ha a hátulját lövöm.

    WoT-ban a pontosabb gépek jönnek be, de itt eltekinthetünk a pontosságtól, mivel minden gépnél egyforma az érték. Másik fontos szempont az, hogy egy gép legyen fürge vagy jól páncélozott. Bár eddig nekem úgy tűnik, hogy ebben a játékban nem túl nagy előny a fürgeség, kicsi az esély a flankelésre. A hull down is csak arra jó, hogy kisebb célpontok legyünk, viszont a sidescraper ebben a játékban is beválik.

    Btw nekem az arcade mód tetszik eddig a legjobban, RB-ben mocskos nehéz célozni. Plusz ha bokor mögött van az ellenség, akkor szart sem lehet belőle látni, ergo célba sem tudom venni. Bár még csak egy kört mentem, de nem hiszem, hogy ez így nagy fun lenne. Esetleg még az SB-t kipróbálom este, érdekes lehet úgy játszani, hogy csak a saját szemedre számíthatsz, mert semminek sincs kint a neve.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Mister_X #143 üzenetére

    Tegnap egy SB-ön kívül csak RB-ben mentem. Nagyon zavar, hogy nem tudom, mikor céloztam be normálisan az ellent (rengeteget lövök mellé), és hogy növényzeten keresztül sem tudok lőni (nem tudom, hogy fedezékben van-e vagy nem), de valahogy mégis működik. Jobban megy, mint az AB, mintha sokkal kevesebben akarnának engem lőni. Plusz az még egy előny, hogy csak németek ellen megyek, és nem kell félni a KV-któl meg SU-85-öktől.

    Btw, korábban írtad, hogy RB-ben nem mossa a tiereket. Itt T3-masok közé rakta be a T2-es T-34-em.

    (#148) Bingisz: Ha nem vettem volna starter pakkot, akkor most k*rvára ideges lennék. :D
    - - - - - - - - - - - - - -
    - Ilyenkor miért 27 percig javítja a lánctalpat? :Y
    - Tegnapi nap végeredménye. Szerencsére nem sokat játszottam a Nightly szerveren, így hamar sikerült visszaküzdeni magamat az ez előtti állapotra.

    Más: Sokszor előfordult már velem, hogy látok egy tankot, lőnék rá, bezoomolok sniper módba és eltűnik. Kizoomolok, megint megjelenik, visszazoomolok, és megint eltűnik. Biztos nem megy fedezékbe, mert nyílt terepen van, viszont sűrű növényzet választ el minket (pl Jungle pályán). Ilyenkor mi történik?

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Th1sN04ll #152 üzenetére

    Jól megy, én örülök, ha megvan 30 FPS full low grafikán. :( Bár nekem csak GT525M-em van, de azért a WoT csak jobban fut még 1 processzormaggal is. Itt sok FPS evő effektet sajnos nem lehet kikapcsolni. :(((
    - - - - - - - - - - - - - -
    Más: Miért nem lehet a tankokkal AB-t játszani?

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Th1sN04ll #165 üzenetére

    Full low grafikán szvsz a két játék nem sokban különbözik. Igazából a végtelenségig le lehetne venni a textúrák felbontását, de hiába, mert ott vannak a tüzek, a füstök, porok, stb. És a legnagyobb poén az, hogy hiába kapcsolnám be az old videocard supportot, mert akkor megint hiányos a talaj.

    (#166) Mister_X: Ezt a képet csak neked, csak most. :D Amúgy még mindig nem értem mit utáltok annyira az AB-ben, ott legalább nem úgy mozognak a T-34-ek, mint valami rossz heavy. RB-ben ezek a tankok elvesztik a lényegüket, azt, hogy a típusuk MEDIUM. KV-1-el nem olyan rossz, de a célkereszt hiánya nagyon zavaró.

    Btw a mai első RB-mben a T-34-57-em berakta KT-k, meg JP-k ellen, ezzel ellentétben tegnap AB-ben a kis T-26-okat meg PzII-ket oszottam. Egyébként azt vettem észre, hogy a youtube-os WT-sek, akiket követek (QuickyBaby, KPAH) is legtöbbször AB-t játszanak. Egyedül Jingles játszik más játékmódokat, de azt ő is megmondta, hogy Jungle realisticben játszhatatlan.

    Amúgy rólam is azt hiszik néha TS-en a hangom alapján, hogy huszonvalahány éves vagyok, pedig nekem még csak jövőre lesz érettségi. :B Neked meg akkor sok sikert hozzá!

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Bingisz #172 üzenetére

    Szerintem is a rosszabbak között van, bár ott is el lehet valamennyire lenni. Sőt ez általánosságban az összesre igaz, nincs olyan pálya, ahol ne találná fel magát az ember. Sokkal jobb a jó-szar pályák aránya, mint WoT-ban. Egyébként én is támogatom a nagy pályákat, nekem is tetszenek. Btw hogy jönnek ide a németek? :)

    (#173) Mister_X: Azt nem is kéne jeleznie, hogy mikor üt át, és mikor nem. Még a lövedék leesési indikátora is elhagyható lenne, csak azt írja ki, hogy mikor van becélozva valami. Nagy tierekben már nem nagyon jön jól ha mellélő az ember 20-30 másodperces töltésidőknél, ezért kell hogy biztosan betaláljon a lövedék..

    Nem tudom, te hogy flankelsz, de ebben a játékmódban a T-34-ek önerőből 30-nál többet alig mennek. De ha neked ez túl könnyű, megértelek. Nekem nagyobb fun szétcsapni a kicsik között, mint fosni a KT-któl meg a JP-któl és meghalni anélkül, hogy csináltam valamit. ;)

    (#189) Máté94: Ez miben különbözik a normál JP-től? Ez a parancsnoki JagdPanther?
    - - - - - - - - - - - -
    Mocskos jó ez a T-34-85, imádom. :)) Tegnap mentem vele egy 12 killes, 2 supportos, 0 halálos kört:
    - My results
    - Players statistics
    Szépen odaver a 85 milis löveg, pont ahogy vártam.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz donmackó #219 üzenetére

    SU-76, T-28, A-44, Object 416, Object 430, Object 430v2 and SU-100M1 says hello. :)

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Bingisz #236 üzenetére

    Szvsz nem OP, legalábbis nekem nem nagyon jött be. Ezzel ellentétben, az elődje, a Pz III L nagyon jó kis gép. Btw mi is a különbség a 2 tank között a kinézetet és a nevet leszámítva?

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Máté94 #238 üzenetére

    Elsőre nekem is OP-nak tűnt, de így, hogy gyakorlatban is próbáltam, már nem annyira. Nem tudom miért, de nekem az L-el sokkal jobban megy. Amúgy lehet, hogy a spaced armor csak dísznek van, papíron megegyezik a páncéljuk. :F

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Napfénysüti #246 üzenetére

    Az Orosz gépek miért lennének OP-k egyáltalán a WoT-ban is? Ezt honnan veszed? :D Ezt csak a sok autista germanofil találja ki, aki nem tud érvényesülni a "NAGY TIGRISÉBEN". :O How terrible...

    (#249) Mister_X: A lőszer kiválasztásánál még bőven lenne mit javítani, jelenleg elég bugos. A sorrendet nem bírom megváltoztatni. Rákattintok a pre-battle képernyőn a lőszer nevére, feljön egy lista az összes lőszerről, de nem tudok navigálni és kiválasztani a listán, pedig már próbáltam a billentyűzettel és az egérrrel is.

    Az meg egész bizonytalan, hogy a csatában mikor mit csinálok, ha kiválasztok egy lőszert. Csata elején csak kijelöli, csata közben viszont néha egyből áttölti a másik lőszertípust, máskor meg csak kijelöli a következő újratöltésre. El kéne lopniuk a WoT-os módszert: 1 gombnyomás = kijelölés, 2 gombnyomás = instant újratöltés.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    Szerintem bőven ráért volna még volna még az open beta kiadása, ez rosszabb, mint a CBT. Még mindig vannak benne bugok. A lőszerváltás még most is rosszul működik, ráadásul most már ahhoz sem ad mindig hangot, ha eltalálnak, vagy ha egyáltalán én lövök, pedig ilyen a zárt bétában nem volt. Ezt meg, hogy 6 tankot ki kell feljeszteni egy szinten, hogy továbbhaladhassak, egyszerűen szánalmasnak tartom. T3-nál már így is eléggé belassul a fejlődés, már maga a 3-mas tank kifejlesztése is rengeteg kör (aztán még a modulok). SirFoch véleményét osztom, bár engem nem zavar az arty nézet.

    Viszont CBT óta szerencsére 5-10-et javult az FPS és végre a legénységi hang is működik (eddig is be volt kapcsolva, de csak a bázis foglalási üzeneteket mondta). Az új training room is óriási pozitívum, végre normálisan lehet tesztelni a tankokat.

    Btw a legelső Panther után a többit mi értelme van kifejleszteni? A Darth Vader tornyos Pantheren meg a Panther II-n kívül egyiken sem változik semmi, csak annyi, hogy magasabb battle ratinget és tier számot kapnak.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz JackFeryll #325 üzenetére

    A sniper módban eltűnő tankok bug nekem is megvolt, de open beta óta eltűnt. Viszont nemrég volt egy mini patch, ami elvileg azt is hívatott javítani, hogy ne tűnjenek el a lövési hangok és effektek néha. Na ezt pl semennyire sem sikerült nekik megcsinálni, ugyan úgy bugos.

    A festés minőségének állítása szerintem prémium fiókhoz van kötve, úgy, ahogy a 3. és 4. felirat/logó slot is. CBT-ben volt prémem, akkor működött, most viszont nincs és nem is megy. Ja és a játék gyári festései is már 200 goldba kerülnek (nyári, téli), míg a CBT-ben ingyenesek voltak. Kedvesek.

    Engem még a spawn pontok kivitelezése zavar a minimapon.

    1: Alapból sokszor tökre más a tényleges elrendezés, mint amit a töltőképernyőn mutat. Így nem lehet kalkulálni, hogy melyik oldalon vagy. Pl van, hogy a töltőképernyőn a 2-2 spawn point a pálya 1-1 oldalán van, aztán meg csata közben meg átlósan.
    2: Addig oké, hogy meg tudom választani (bár néhány pályán nem is engedi, pedig ez egy nagyon jó feature), hogy hanyas ponton spawnoljak, csak a gond ott kezdődik, hogy nem tudom melyik spawn point melyik. Ergo látom a térképen, hogy hova szeretnék spawnolni, de ha véletlenül nem jut eszembe, akkor csak tippelni tudok, melyik annak a száma. Meg kéne őket jelölni a térképen.

    Egyébként bírom a WT-s és WoT-os embereket: Valaki azért panaszkodik, hogy milyen rosszul fut neki a játék, még full low grafikán is, valaki meg azért, mert nem lát semmit a sok effekttől és a növényzettől, mert kimaxolva játszik 60 feletti FPS-sel. Óriási probléma. :D

    (#367) bob.zxr: A sok kis faszista.

    (#375) Napfénysüti: Ha ennyire zavar az Oroszok jelenléte, akkor tessék elmenni Farming Simulatorozni, ott a németek is OP-k (asszem a készítők is németek). ;]

    Komolyra véve a szót:
    Lehet ez most kicsit rosszul fog esni, de kik ezek a németek, hogy annyira kell sajnálni őket? Komolyan, az eszem megáll, mindenhol miattuk nyavalyognak. WoT-ban, mert "túl gyengék" (pedig egyáltalán nem azok), most már itt is, meg a RanZar videók alatt is, hogy mindig ők a gonoszok. Szemét kommunista disznók csak olyan játékot tudnak csinálni, ahol a Szovjet vasak az OP-k. How terrible... Mert az orosz gépek aztán nagyon erősek, ha a WoT-ot nézzünk, kibaszott pontatlanok, 5 évig céloznak, nincs gun depressionjük és még vakok is. Itt meg 5 évig töltenek, és gun depressionből meg még gyengébbek.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Napfénysüti #386 üzenetére

    Amúgy nem csak viccből mondtam, ha nincs internet, jól el lehet vele lenni. :) Főleg ha az ember látott már több ilyen gépet élőben. Multiban vicces lehet. Mondjuk én telemodoltam MTZ-kkel, mert Magyarországon abból van a legtöbb, de a Deutz-ok sem rosszak.

    (#389) remington2: Nem fújozna ott senki sem, én ilyen embert még nem láttam, csak olyat, aki az oroszokat szidja. Hamarabb mondogatnák az emberek a két nyolcas szöveget...

    De a vörös csillag örököseinek lehet . . . mindent. Because why not? :D

    Nem aláznak meg semmit sem a német tankokon WoT-ban, úgy jók, ahogy vannak, balanszoltak. A Tiger nemrég lett buffolva, érdemes kipróbálni. Az egy dolog, hogy rettegnek az emberek, a Tigertől, csak a sok germanofil arra nem gondol, hogy amíg nem volt Tiger, addig a T-34-től és a KV-1-től rettegtek a németek, mert tankokkal szart sem tudtak ellenük csinálni. ;) Az meg már másik dolog, hogy a németeknek a saját tankjuktól is rettegniük kellett, hogy ne hibásodjon meg (Panther, Tiger), mert aztán baromi nehéz volt a javításuk.

    (#390) Stauffenberg: De az is csak azért, mert szinte mindenki az OPnáci Waffenfaszista trágerekkel ment. :)

    (#405) bob.zxr: És ezzel most mi a baj? Túl könnyű a WoT, vagy WTF? Még mindig nem szimulátor.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz BoB #457 üzenetére

    Ez mondjuk igaz.

    (#458) Stauffenberg: Engem is az fogott meg, hogy jól lehet sniperkedni. Itt még a KV-2 és a D-25T csöves tankok is eltalálnak valamit. :)

    (#467) JackFeryll: Én csak a sima T-34-57-et próbáltam a teszten, de nekem sem jött be. Alig okoz valami kritikus sérülést, Tigerek ellen már szart se ér. Ez az egy löveg kivételesen a WoT-ban jobb, fényévekkel.

    Bár gondolkodok rajta, hogy veszek egyet, nem lenne baj, ha jobban jönne az XP. Amúgy szokott lenni prém tank leárazás? Mondjuk legjobban a T-34 prototype-pal vagy T-34E-vel jártam volna szerintem.

    (#469) Borote: Jó hogy vannak, néha jól jön az a free kill. :) Amúgy bírom, hogy mindenen átmennek, még a sziklát is megmásszák 90°-os magasságban. :C

    (#491) bob.zxr: Nekem egyszer a T-28-om javítási ideje volt 27 perc! Nem lenne baj, ha a max javítási idő le lenne korlátozva mondjuk 5 percnél.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Stauffenberg #511 üzenetére

    Csak képletesen mondtam. :) El lehet vele találni dolgokat, de néha nagyon durvákat mellélő. Ilyenkor utálom, amikor mondják, hogy "Russian Accuracy", meg hogy 0.8.6 óta mindent el lehet találni, óriási baromság az egész, még a 0,33-mas löveg (Foch) is lő mellé ezerrel, ha olyan napja van.

    (#512) torz on borz: Entak a mod '43-mas T-34-gyel ment, én meg a sima non prém 57 milis T-34-et próbáltam ahhoz hasonlítani, de úgy tűnik hiba volt. Azzal a 200-as átütésű APCR-rel máris nem olyan rossz, csak ezt ugye a nonprém 57 milis nem kapja meg.

    Amúgy rosszul fogalmaztam: Ki lehet szedni a tróger szarokat, csak amíg nekem több lövés, mire meghalnak, addig ő egy lövéssel szétkúrja a kis medem.

    (#528) whYz: Biztos jó kis tank lehet, múltkor megakadt a szemem rajta a tech tree-ben. Durva a páncélja, kár, hogy csak OB előtt volt megvásárolható.

    (#548) JackFeryll, (#549) bob.zxr: Jó látni, hogy másnak is tetszenek a komcsi gépek, lassan már úgy éreztem magam, mint kutya a farkasfalkában. :D

    (#567) JackFeryll: Szerintem a '42-es T-34 jó kis gép, legalábbis nekem a CBT-n tetszett. Jól ment vele.
    - - - - - - - - - - - - - - - -
    Más: Akkor megéri megvenni a 43-mas T-34-et? Néztem, hogy elég durva XP szorzója van, nem lenne baj, ha besegítene a haladásban. Esetleg érdemes akcióra várni, itt is szoktak prém gépeket leárazni?

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz John_Doe #613 üzenetére

    Kösz! :R
    - - - - - - - - - - - - - -
    Ma kilőtt a tankomból egy bot (AI) repülő. :F Biztos valami könnyített célzást kap, mert olyan szépen eltalált menet közben, hogy rossz volt nézni. Csak hallottam a visító hangot fentről, hirtelen azt sem tudtam mit kezdjek (meg hogy mi történik), ilyen nem igazán esett még meg velem.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    Üdv Mindenki!

    Közületek játszik valaki PvE játékmódot? :) Nagyon stock tank húzására szerintem a legjobb hely, bár hosszútávon unalmas, meg lassan haladós, ha nem nyer a meccs.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák