Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dikri

    tag

    válasz barnam_ #289 üzenetére

    Már elég jól sikerült bekonfigurálni, eddig ez a program jól fest. A kérdés milyen lesz a hangminőség. ÉS hogy a 3g-n a Tmobil szarakodik-e a sip-el. Mert gyanítom, más protokollal müködnek az egyéb szoftverek.
    Ha valakinek van tapasztalata, melyik codek a nyerő, ne tartsa magában :)

    A másik kérdésem, hálozaton belül sikerült már valakinek használni? Az actionvoip programban telefonon nem lehet (vagy csak én vagyok a béna) usert felvenni. Pedig ugye hálon belül ingyenes. A csipsimple programmal sikerült megoldani, hogy a névjegyzékbe felvettem, és ugy telefonálok. Ilyenkor nem telefonszámot hivok, hanem felhasználónevet.

    És még egy kérdés, a páromnak symbianos nokiája van. Ott milyen lehetőségek vannak. A Myvoip programot sikerült telepiteni, de ott sem tudok hálon belül telozni, hiába online a telon.
    Ha a PC-n jelentkezek be vele, ott kicsörög, de a telefonon nem :( ÉS az az érdekes a PC-ről sem tudok kezdeményezni hivást telora hálon belül, mert offline jelez. Csak a CsipSimple-n keresztül tudok hivni és csak a PC-n bejelentkezett felhasználora.
    Lehet hogy ezekbe a programokban nem működik ez az opció?

Új hozzászólás Aktív témák