Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apollo12

    veterán

    válasz Repsol600 #3733 üzenetére

    hát ha tuningolni akarod, akkor dupla radisat vegyél, ha zárt rendszert akarsz, vagy alakítsad át dupla radisra

  • Alu

    senior tag

    válasz Repsol600 #3733 üzenetére

    Akkor én annyira nem ajánlom.
    Nekem is így indult: Asetek LCLC + Dual radi. Meg is lett az eredménye...:
    A pumpának alapból volt egy fura hangja. Szétszedtem, víz le, csövek fel, radi fel. Desztvizet tettem bele, majd lezártam. A végén már csak egy kis "lyukon" kellett feltölteni a rendszert, de az Istennek se akarta hagyni magát. A lyukon már folyt ki a víz, de a rendszer még nagyon levegős volt, a pumpa meg kerregett mint az állat... én itt be is fejeztem.

    Nem sokkal később rendeltem meg a DCC pumpámat. A DCC-re nem ment volna fel a 8/6 -os cső (ami az Aseteknél van), így gondoltam veszek 10/8 -as csövet és valahogy felmelegítem az Asetekre.. Todytól rendeltem a csöveket, és mindjárt rendeltem további csatlakozókat, vízhőfokmérőt és egy tartályt. Utána kiderült, hogy az Asetekre nem jó a 10/8 -as cső, mert ereszt.. na mondom vége.

    Rendeltem normális EK Clear vizet és egy EK Supreme LTX blokkot. A blokk elvileg kedden jön meg kb. 3hetes várakozás után. Amikor meghallottam, hogy jövő héten jön a blokk felcsillantak a szemeim, hogy akkor hétköznap összerakom, hétvégén meg teszt. hát igen.. most meg az alaplap kevert be: A pci_e 2-es slotban nem ismeri fel a 2. vga -t.. 1x már megjárta Iponékat, de szerintem nem küldték le gariba, csak kapott a doboz 3 matricát meg egy papírt, hogy ettől a naptól kezdve újra indul a 3év gari, DE az alaplap ugyan úgy rossz...
    Szóval enyhén szólva megsz..tam a f..zt az utóbbi 1-2 hónapba és az Asetekből se lett semmi, csak egy igényes és drága vízhűtés. :)

    λŁƯ™

Új hozzászólás Aktív témák