Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Két barát találkozik. Az egyiknek egy hatalmas lilás-fekete monokli díszeleg a szeme alatt.
    - Te, barátom! Mi történt veled?
    - Ismered a feleségem...
    - Igen ismerem, de...
    - Tudod milyen...
    - Tudom, de akkor is, mi történt?
    - Szemen vágott egy fagyott csirkével!
    - Ne már! És miért tette?
    - Épp a hűtőben matatott, bedőlve, miniszoknya volt rajta. Nekem sem kellett több, felhajtottam a szoknyáját és jól bevágtam neki!
    - És ezzel mi a baj? Nem szereti hátulról?
    - De igen, szereti! Csak nem a TESCOban!

    “Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

  • Aranyköpések gépjárműoktatóktól

    1. Indulás előtt legközelebb győződjön meg róla, hogy bent ülök-e a kocsiban.
    2. A frontális ütközés nincs benne a tananyagban.
    3. Kérem, tolatásnál ne térdeljen fel az ülésre.
    4. A bekanyarodási szándékát legközelebb ne a hátsó ablaktörlővel jelezze!
    5. Mivel KIT nem tudott eljönni, így ma is magának kell vezetnie.
    6. Az előzésnek nem az a lényege, hogy kikerüli az Ön előtt haladó autót, aztán a szembejövők őszinte megdöbbenésére hosszan egymás mellett haladnak.
    7. Nagyon jól látja, hogy a sebességváltó feladata az, hogy a motor ne 12000-es fordulatszámon működjön, mint az elmúlt húsz percben... De ezt jó lenne a gyakorlatban is bemutatni.
    8. A gyalogos a legocsmányabb állatfajta, mert mindig azon töri a fejét, hogy mikor ugorjon az autó elé...
    9. Igen. Valóban. Ebben a tükörben akár sminkelni is lehet, de nem ez az elsődleges cél...
    10. Ne hullámozzon már itt az úton, nem hoztam a tengeri betegség elleni gyógyszerem!
    11. Kedves! A szlalom célja nem ugyanaz, mint a bowlingé...
    12. Már nem vagyunk gyalogosok. Nem a járdán közlekedünk...
    13. Legközelebb ne kérje meg a vizsgabiztost, hogy nézze a hátsó ablakon át, hogy merre kanyarodjon tolatásnál, miközben maga előre néz ...
    14. Ne Úristenezzen! Isten most értem imádkozik, hogy egyben hazaérjek...
    15. Veresegyháza óta nem nézett a jobb oldali visszapillantó tükörbe...
    nézze már meg, hogy megvan-e még!
    16. Mi lenne, ha használná a pedálokat és nem én vezetnék maga helyett?
    17. A STOP tábla nem javaslat, hanem parancs!

    “Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

  • Az izlandi kislány lelkendezve szalad az anyjához: Anyu, anyu, ez a béka ki tudja mondani a nevem!!! Az anya: Ugyan, kislányom, ne viccelj, hogy tudna ilyet egy béka?? Kislány: Pedig ki tudja, figyelj!; majd a két tenyere közé fogta a békát, és összenyomta, mire a béka: BJÖRK..

    “Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

Új hozzászólás Aktív témák