Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ancika--

    csendes tag

    Sziasztok,
    nekem az a problémám lenne, hogy eladtam tegnap a laptopomat, a csaj aki megvete, iratott adásvételi szerződést meg mindent.. Tisztán ment az üzlet, minden rendben volt ( jó a csaj alkudott még egy 5öst..)
    Na lényeg a lényeg, hogy ma ír nekem egy üzit, hogy folyamatosan lefagy a gép és hogy én nem mondtam neki ezt a hibát. (holott mikor én használtam semmi, de tényleg semmi baja nem volt - azt leszámítva, hogyha 3-4-5 órát használtam egyfolytában, akkor felmelegedett).
    Mondtam, hogyha rendeltetésszerűen használja és a ventillátor normálisan tud működni ( mondjuk nem takaróra rakja rá), akkor egyáltalán semmi baja nincs.
    Aztán ír még egy üzit, hogy újrarakta a gépet ahogy hazament egyből és hogy lefagy a gép meg blabla.. és hogy megy a rendőrségre ( megjegyztem, mikor telefonáltunk a vétel előtt tök normális csajnak tűnt, de mikor megláttam, kicsit megijedtem, hogy családostól jött, és kb ordítozott..)
    Most komolyan, nekem ahhoz mi közöm van, hogyha már újrarakta a gépet és az a szoftver nem működik megfelelően?!
    Vagy én látom rosszul a helyzetet?
    Segítsetek légyszi pü-ben.köszii

  • ancika--

    csendes tag

    válasz LuckyL #946 üzenetére

    Köszi Neked is és Doddernek is. igazából én is úgy gondolom, hogy bolhából elefántot csinál, hiszen kipróbálta, megnézte, elfogadta. Még alkudozott is. Csak tudjátok iratott adásvételi szerződést, nehogy aztán eljöjjön és felrobbantsa a házat vagy ilyesmi :D

Új hozzászólás Aktív témák