Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • user26

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni olyantól aki angolul, nem google fordító szinten írna az Ubinak a problémámmal.
    Az történt, hogy tesómnak tegnap megvettem az R6-t, az Ő Steam-n, h együtt tudjunk majd játszani.
    Letöltötte, telepítette a Steam, majd indulás után egy ablakot feldobott, olyasmi szöveggel, hogy Uplay fiók kellene, ha van létező, akkor társítani kell, ha nincs akkor csinálni. Testvérem a társítást választotta. Így az Ő Steam-s R6 játéka, az Én Uplay fiókomba van, ami probléma, mert nekem is meg van az R6-t, igaz én tavaly vettem meg, de Én Uplay-n, az enyém nem Steam-s.
    És most két R6 van az Uplay fiókomba.

    Letöröltem az R6-t, Upaly-t, Steam-be a játékot, és újra telepítettem, de ahogy belépek Upaly-ra/ba, ott van mindkét R6. :(
    Az egyiket, a Steam-at/et törölni szeretném, és akkor testvérem a saját Upaly-ba társíthatná.
    A most vásároltról tudok képet csinálni, mert az email meg van, de amit én vettem novemberben azt az emailt nem találom, csak az van meg amkor a fiókot csináltam :(
    Tudna valaki segíteni ? Tegnap éjjel a netet bújtam megoldás ügyében, de több helyen azt írták, hogy csak 1 megoldás létezik erre, mégpedig, hogy írni kell a supportnak Ubinak. :(
    Nem akarok kézzel lábbal magyarázkodni nekik, mert abból kb semmi sem lesz, ezért szeretnék segítséget kérni.

    Xiaomi fan I 12T Pro I

  • user26

    aktív tag

    válasz gabee jr #502 üzenetére

    Üdv!

    Az én gépemen léptem be és csináltam meg mindent. Tesóm mikor ide ült, kipróbálni az én fiókomhoz társította, a fene se gondolta, de most már tudom!!, hogy ez nem olyan, hogy ha letörlöm a játékot, újra lehet társítani más - más uplay fiókba.

    Az Ubi-nak van, vagy nincs magyar supportja, nem tudom, de magyar nyelven írtam nekik, és magyarul is válaszoltak. (Nikolett). Írtam angolul is, de írta, hogy a legfrissebb hibajegyzékben beszélgessünk, az a magyar volt. 4-5 nap alatt megoldott a probléma, és átrakták a másik uplay fiókba, így most jó.

    Xiaomi fan I 12T Pro I

Új hozzászólás Aktív témák